Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javíthatnék ezen?

Figyelt kérdés

Van egy hatalmas problémám. Tetszik egy fiú, de mivel eddig zéró tapasztalattal rendelkezem ilyen téren, tök béna vagyok. A közelében lefagyok, és ahelyett, hogy közvetlen lennék, akaratom ellenére félrefordulok, vagy dadogok, elvörösödök. Ezzel pedig szerintem az utolsó találkozásunknál mindent elrontottam. Megkérdezte, hogy mit csinálok, amire válaszoltam is, viszont onnantól, hogy kezet fogott apummal, képszakadás. Azt sem tudom, akart-e még mondani valamit, vagy sem.

Nagyon el vagyok keseredve, éppen ezért javítani szeretnék ezen. Egyáltalán lehetséges ez? Bárki bármilyen tanácsot tud adni, szívesen fogadom!

20/L


2017. dec. 27. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem először próbálj vele neten csevegni, hogy oldódjon a hangulat és te is. Amire sor kerül a találkozásra, már menni fog olajozottan a beszélgetés. Nem kell előre témákat kitalálni, majd megy magától.

Ő is egy ember, nem fog megenni... Valahol el kell kezdeni, néha még a gyakorlottabbak is bénáznak, szóval ettől sem kell betojni. Nyugi.

2017. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Neten is és élőben is csupán egyszer beszélgettünk. Neten én kezdeményeztem, de még egyszer nem merek, mivel a beszélgetésünk elég lapos volt olyan értelemben, hogy mindig én kérdeztem.

Mikor élőben találkoztunk, nagyon közvetlen és kedves volt. Nem is igen tudom, hogy lehetne ebből valami, mivel sem közös baráti társaság, sem egyéb nem igen köt össze minket.

2017. dec. 27. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy van-e neki valakije?
2017. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, nincs barátnője. Ha lenne, nem kezdeményeznek semmit, hanem hagynám a dolgot.
2017. dec. 27. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Értem. Lehet,ő olyan ember, hogy neten mem igazán megy neki a beszélgetés, csak élőben. Gondolom, azt láttad rajta, hogy tetszel-e neki. Ha igen, akkor én a helyedben mégegyszer megkísérlném a netet, csak annyi erejéig, hogy :" Szia. Jó, hogy láttalak a multkor. (meg még írhatsz valami olyat, ami okból kifolyólag veled/apukáddal találkozott, ezt én nem tudhatom .)

Ha bejössz neki, erre nem laposan fog reagálni.

Lehet, hogy a multkor is akart beszélgetni, csak nagy zavarod akadályozta ezt.

Ha pedig hamarosan ismét összefuttok, akkor mondom : ne bonyolítsd túl. Nem szégyen, ha zavarban vagy. Csak valamennyire azért légy nyitott, legalább beszélgess...

2017. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gyakorolni, gyakorolni
2017. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Találkozásnál ő épp indult a kávézóból, mi pedig akkor érkeztünk. Pár perc volt az egész. Mindkét szülőmet ismeri munka miatt, ezért fogott kezet apummal.

Őszintén, nem tudom, ha bejöttem neki vagy sem. Mikor megláttam, bevallom, azt hittem csak köszön, és továbbáll, ezért meglepett, hogy megkérdezte, mit csinálok. Meg mosolygott mellé, de utána ott volt egy másik lány is, aki aztán szintén felállt beszélgetni vele.

Megpróbálom leküzdeni ezt a fajta szorongást, ha lehet ezt ennek nevezni, és ha legközelebb összefutunk, biztosan nyitottabb leszek. Arról, hogy még egyszer ráírjak, őszintén megmondom, picit félek. Nem szeretném az összes esélyemet elszúrni nála, főleg miután itt is olvasgattam, hogy a fiúk nem kedvelik, ha egy lány kezdeményez.

2017. dec. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!