Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diplomás lányok összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás lányok összejönnétek egy enyhén túlsúlyos szakáccsal?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 23:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Pont ma gondolkodtam el azon, hogy a szakácsok vajon a munkájuk miatt testesek általában, vagy közre játszanak a gének is? De talán mindkettő. Én szerencsére jó géneket örököltem ilyen szempontból, mert tömhetem magamba a csokikat, chipseket, zsíros kajákat, akkor se hízok.
2017. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2017. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
#1-es,és ez kit érdekel? 😂
2017. dec. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A túlsúly taszít.
2017. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem nőként, de ez mennyire unfair már, hogy #1 szerencsés mások meg nem és a végén hiába élnek ugyanúgy őket lenézik majd, mert "igénytelen kövérek", pedig #1 is szarul étkezik...
2017. dec. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért, az a szerencsés, aki tömheti magába a csokit, chipset, zsíros kajákat?


Egy példa: a nővérem és köztem 1,5 év korkülönbség van. Ő apukám vékony alkatát örökölte, én meg hízásra hajlamos voltam. Részben emiatt is én már gyerekkorom óta sportoltam, és később odafigyeltem arra is, hogy ne zabáljak szemét kaját. A nővéremnek ezzel szemben soha nem kellett aggódnia, és nem is tette. Nulla sport, nulla odafigyelés. Most már mindketten 40 körüliek vagyunk, én azóta is sportolok, és kb. 20 éve tartom a súlyomat, rajta meg van 15 kg súlyfelesleg. Nem beszélve arról, hogy nekem soha nem voltak egészségügyi problémáim, vele ellentétben. És én imádok sportolni, az életem része, tehát nem tekintem áldozatnak.


Egyébként 7 évig volt szakács párom, aki szintén rendszeresen sportolt, így jókat ehettünk hízás nélkül.

2017. dec. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Balázs Te vagy az? :D

Ha a Tinderen nem mindig malackáznál, akkor utolérne valami jó nő is.

2017. dec. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Barátom anyja szakács és nádszál vékony.
2017. dec. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerkedésnek semmi köze a diplomához, mint ahogy ahhoz sem hogy szakács. Nem is értem miért emelted ki, hogy diplomás kontra szakács.

Túlsúlyos emberrel nem jönnék össze, lehez az bármilyen foglalkozású. Persze itt nem pár kg túlsúlyról beszélek. +10 belefér. A kimondott kövér, hájas emberek viszont kimondhatatlanul taszítanak.

2017. dec. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én szakács vagyok de nem érzem magam kövérnek 172cm magas es 89kg vagyok ez tulsuly?
2017. dec. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!