Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz, hogy két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy két éve nem voltam senkivel? 26F

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok, vidéki nagyvárosban élek. Az elmúlt 2 évben nem volt szexuális kapcsolatom. Ebből másfél évet egyetemre jártam, fél évet dolgoztam.


Nem arról volt szó, hogy nem akartam volna, de egyszerűen nem kellettem senkinek. Már nagyon hiányzik a dolog. Járok bulizni, kávézókba stb, próbálkoztam is, de nem sikerült. Ez szerintetek mennyire gáz? Min kellene változtatnom?



2017. dec. 24. 13:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
47%
Nem attól leszek jobb, hanem attól, hogy ez érdekel, ez szórakoztat ez köt le. Erről és hasonló kaliberű dolgokról szeretek beszélgetni, elmélkedni és társai. Nem hiszem magam ettől többnek, de számomra dögunalmas az az ember, aki nem tud hozzászólni semmit, nem képes észrevenni egy műben a szimbolikát, nem hajlandó az előadás után kicsit spekulálni velem a darabról, hanem "ja, jó volt", vagy el sem jön. Semmi kedvem ilyen emberekkel egy percet is tölteni, ha nem muszáj. És mivel semmit sem ad a beszélgetésünkbe, egyszerűen úgy érzem magam mellette, mintha az anyja lennék, akit látványosan több ilyen dolog foglalkoztat és több dologról képes magasabb szinten gondolkodni, ahelyett, hogy buta kölyök módjára megkérdezné, hogy "minek" vagy azt mondaná rá, hogy "hülyeség". Nem sznobságból, de a saját értelmi szintem alatt nem választok párt, mert alárendelt lesz. Ahhoz meg képtelen vagyok vonzódni. Nem tud mutatni szinte semmit, ami számomra érdekes. Nem, a farka nem az.
2017. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
sólana,facér emeled ki mindig hogy nem vagy kiváncsi a férfiak facára,elhisszük
2017. dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
44%
Mert fogyatékos vagy és ezerszer el kell mondanom, mire felfogod. Kíváncsi vagyok, de előbb mutasson fel mást. Utána le sem szállok róla, csak tudjam, hogy nem egy ostoba, gondolkodni képtelen, belülről rohadó hústömeg fekszik alattam.
2017. dec. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
37%: hadd döntsem már el, hogy milyen nőhöz vonzódom. Leírtam valamit, te úgy akarod megcáfolni, hogy nem is ismersz. De még, ha ismernél, sem tehetnél ilyet, mert el kell fogadni más ember véleményét. Aki erre képtelen, az olyan, akit Solana is említ. Szinten és kritikán aluli. Valahol megértem őt, de nyilván csak azért, mert hasonló szellemi szinten mozgunk.
2017. dec. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én is régebb óta nem, mert komoly párkapcsolatban élek.
2017. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nekem a rekord 5 év volt. Vártam az igazira és el is jött.
2017. dec. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Állítólag a nők 20-21 éves korukban még nagyon kívánatosak és hamvasak, ilyenkor a legkapósabbak, nos, én nemrég lettem 22 és én is több, mint másfél éve nem szexeltem a fent említett életkorokban. Szóval ha az én esetemet nem tartom cikinek, akkor te sem tarts a sajátodat. Nekem lett volna lehetőségem, de egy olyan férfinak szeretném tartogatni magamat, akinek érdemes. Szerintem sokan vagyunk még így ezzel.
2017. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!