Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz, hogy két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy két éve nem voltam senkivel? 26F

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok, vidéki nagyvárosban élek. Az elmúlt 2 évben nem volt szexuális kapcsolatom. Ebből másfél évet egyetemre jártam, fél évet dolgoztam.


Nem arról volt szó, hogy nem akartam volna, de egyszerűen nem kellettem senkinek. Már nagyon hiányzik a dolog. Járok bulizni, kávézókba stb, próbálkoztam is, de nem sikerült. Ez szerintetek mennyire gáz? Min kellene változtatnom?



2017. dec. 24. 13:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz
2017. dec. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Inkabb nem adok tanacsot mert en masfel evnel jarok, hozzad hasonloan. Szerintem nincs ezzel semmi baj, en tarsat keresek azert megy nehezen. Alkalmikat nem nehez osszehozni, akar neten is talalsz lanyokat akik benne lennenek.

F

2017. dec. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Nem lenne gáz, ha ismerkedés közben kiderülne a pasiról.

Főleg, ha vidéki, ott többen egyedülállóak.

Legalább nem alkalmi nőt keresel.

2017. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett: nem azért nem voltam senkivel 2 éve már komolyat keresek, beértem volna az alkalmival is, de úgy sem akadt senki..
2017. dec. 24. 14:03
 5/27 A kérdező kommentje:
Alkalmi nőket hol és hogy lehet felszedni? Az interneten, ismerkedős alkalmazásokon (Badoo, Tinder) már próbáltam, de nem jött össze... (most itt a fizetős szolgáltatókat ne vegyül számításba)
2017. dec. 24. 14:06
 6/27 anonim ***** válasza:

Inkabb nem adok tanacsot mert en masfel evnel jarok, hozzad hasonloan. Szerintem nincs ezzel semmi baj, en tarsat keresek azert megy nehezen. Alkalmikat nem nehez osszehozni, akar neten is talalsz lanyokat akik benne lennenek.

F


hogy ne lenne már nehéz összehozni,ne kamuzz már,alkalminál elvárás a jóképűség meg hogy jól tudj bacni

2017. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
38%

Osztakkor mi van? Nekem 2,5 éve. Bár nem is zavar.


Most az a kérdés, hogy gáz, vagy az, hogy téged zavar-e? Te látszólag totál kész vagy tőle... De gáznak nem gáz.

2017. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
kérdező,olvasd el amit irtam
2017. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
tudod ki hiszi el sólana,vagy aszexuális vagy?mindjárt jön a szöveg hogy csak az állatok bacnak
2017. dec. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
38%
Kicsim, nem amputálták a kezeimet. ;) Nem vagyok aszex, csak rohadt válogatós. És aki szellemileg nem üti a szintet, annak nem adom meg ezt az örömet, főleg, hogy annyira vonzó, mint egy vagon lótrágya a szememben. Tudom, újat mondok, de engem felizgatni nem elég a külső. A belső meg általában trágya, főleg annál, akivel 2szót nem tudsz váltani anélkül, hogy rád kattanna. :)
2017. dec. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!