Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz, hogy két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy két éve nem voltam senkivel? 26F

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok, vidéki nagyvárosban élek. Az elmúlt 2 évben nem volt szexuális kapcsolatom. Ebből másfél évet egyetemre jártam, fél évet dolgoztam.


Nem arról volt szó, hogy nem akartam volna, de egyszerűen nem kellettem senkinek. Már nagyon hiányzik a dolog. Járok bulizni, kávézókba stb, próbálkoztam is, de nem sikerült. Ez szerintetek mennyire gáz? Min kellene változtatnom?



2017. dec. 24. 13:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
9%

Kicsim, nem amputálták a kezeimet. ;) Nem vagyok aszex, csak rohadt válogatós. És aki szellemileg nem üti a szintet, annak nem adom meg ezt az örömet, főleg, hogy annyira vonzó, mint egy vagon lótrágya a szememben. Tudom, újat mondok, de engem felizgatni nem elég a külső. A belső meg általában trágya, főleg annál, akivel 2szót nem tudsz váltani anélkül, hogy rád kattanna. :)



szellemileg nem üti meg a szintet?mivan manapság?minden nő egyetemett végzett okostojásnak hiszi magát?

2017. dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
szóval mindenki lótrágya aki nem tökéletes?
2017. dec. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Tessék, Ő is a herceget várja fehér lovon, már a lótrágyát emlegeti.
2017. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Én régebb óta nem. És akkor? Komoly kapcsolat híve vagyok, megfontolom, hogy kivel állok le. Nem küllemileg, sokkal inkább lelkületre, személyiségre, mentalitásra.
2017. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

Én régebb óta nem. És akkor? Komoly kapcsolat híve vagyok, megfontolom, hogy kivel állok le. Nem küllemileg, sokkal inkább lelkületre, személyiségre, mentalitásra.



jó tudjuk,gyk-n mindenki a komoly kapcsolatok híve,meg álomvilágba él,örökké együtt akar élni a nagy szerelmével :D

2017. dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok a komoly kapcsolatok híve, inkább a lazább dolgokra hajtanék, de sajnos azok sem jönnek össze. Ha jóképű vagy akkor tényleg lehet találni könnyen alkalmira csajt, de ha 10-es skálán 3-as a külsőd úgy már jóval nehezebb.
2017. dec. 24. 14:23
 17/27 anonim ***** válasza:

kérdező ez így van,de már leirtam,alkalmira nehéz partnert találni ha nem nézel ki jól.irtam ki erről egy kérdést de alig jött válasz nem valják be az igazságot

ime a kérdésem amit ki irtam:Mi van akkor ha valaki nem akar komoly kapcsolatot? És mondjuk nem jóképű, tehát akkor egyészakás kapcsolata se lessz, mert a csúnya nők csak komoly kapcsolatot akarnak? a jó nőknek meg nem nell?

2017. dec. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
47%

Nem, még igazából csak a szakdolgozatom felénél járok, meg még lesz vissza egy másik képzési szint, de nem rossz.


Attól, hogy valaki le mer írni egy trágár kifejezést, nem lesz kevesebb. Aki meg trágya, azt nem fogom szépíteni. Nem várom a tökéleteset, de bottal nem piszkálnám azt, aki nálam látványosan butább, haszontalanabb, vagy ösztönvezéreltebb. Miért vonzódnék olyanhoz, akinek minden elkápráztatási tehetsége kimerül abban, hogy elmeséli, hogy dugna meg? Meg aki egy felületes, üres, unalmas ember, akinek a napi rutin része a "hogy telt a napod?" és ebben ki is merül a színvonalas beszélgetés, mert a színházra szarik, könyvet nem olvas, fingja sincs sem a saját testéről, sem a saját lelkéről, sem a gazdaságról... Én nem fogok babazsúrozni meg gügyögni egy férfihez. Vagy tud érdekes dolgokhoz is hozzászólni, vagy viheti a farkát is egész nyugodtan máshova.

2017. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ne vadidegenektől kérdezgesd a neten, hogy gáz-e vagy sem. 26 éves férfiként el kéne tudnod dönteni, neked mi gáz és mi nem.


A küldősön miben változtattál az elmúlt két évben?

Próbálkozni hogyan szoktál? "Futószalag" módjára és sablonosan csinálod vagy kielemzed később, mit csinálhattál volna jobban és korrigálsz? Érezteted a nőkkel ismerkedés közben, hogy nem barátkozni akarsz? Laza kapcsolathoz rámenősnek kell lenni és nem kerülgetni a témát, hanem nyíltan (de nem paraszt módon) beszélni róla. Aztán látod, vevő-e épp rád a nő.

2017. dec. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
sólana,azt ugye tudod hogy nem leszel több attól hogy színházba jársz?nem leszel a kúltúrált művész emberek császárnője?pedig manapság az a divat
2017. dec. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!