Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akkora baj az ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora baj az ha valaki a "barátzónába" kerül? Sok esetben az az első lépés egy kapcsolat felé.

Figyelt kérdés
Jómagam is így állok hozzá, ismerőseim közt is vannak ilyen nők. Nem vagyunk már tinédzserek. Fel szoktuk hozni témának hogy az egyik legcsodálatosabb dolog mikor egy barátság átalakul erősebb kötelékké. Azaz szívesebben mennék randizni olyannal akit már egy ideje ismerek, elnyerte a bizalmam, tudom milyen a személyisége... Szóval nem menet közben derülnek ki a dolgok. Ez ad némi biztonságérzetet és könnyebben feloldódom mert már ismerem az illetőt. Miért olyan ijesztő ez a barátzóna a férfiaknak mikor kedvező helyzet is alakulhat belőle? Ismerek olyan párokat is akik azt mondják a férjük/feleségük egyben a legjobb barátjuk. Ti mit gondoltok erről?
2017. dec. 19. 19:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Barátzóna: jófej de nem szexi vagy szexi de olyan kis béna (nem férfias magabiztos vadállat)
2017. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
#4: Életem első barátnőjét már kb. két éve ismertem, de fel sem tűnt a kis szürke egér, passzív stílusával, nem vettem figyelembe, s nem is voltunk még csak barátok sem, sőt, mondjuk úgy, nem nagyon bírtuk egymást. Aztán szakított a barátjával, később megismertük egymást és összejöttünk. Életem második barátnőjének szintén hapsija volt, amikor megismertem, sőt, leginkább a párjával hülyültem többet, de még csak barátként sem tekintettünk egymásra a barátnőjével, csak amolyan ismerősként kezeltük egymást, de egyikünk sem nyomult a másikra, s nem is lelkiztünk egymással. Aztán szakított a barátjával, később megismertük egymást és összejöttünk. Ennyit arról, hogy rögvest az első pillanatban feláll rátok a farkunk!
2017. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%
Mind a három párkapcsolatom barátságból alakult ki. Nálam teljesen alap dolog, hogy csak akkor tudok beleszeretni valakibe, ha megismertem, a barátommá vált. Addig maximum látok egy helyes férfit, de ennyi.
2017. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
57%

12:


Elsőre tudtad már, hogy megdugnád-e őket vagy sem.


Ha ezek a csajok rondák/dagik lettek volna, külsőre nem vonzóak neked, akkor soha eszedbe sem jut hogy akarj tőlük többet. (Amivel semmi baj nincs)


Én is szeretem a szürke kisegér lányokat. Alapból a cuki, aranyos, visszafogott, jó értelemben átlagos csajok jönnek be nekem is és hozzám is főleg a kívül-belül ilyen lányok vonzódnak alapvetően.

2017. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Diavolino44 ***** válasza:

Kedves negyes, koszonom, hogy leirtad amit szoktam irni ezekhez a kerdesekhez. ;)


Azt meg hozzateszem, hogy sok esetben, ez azert kovrtkezik be, mert nincs az a nagy o aki eleg erdekes es magaval ragado lenne, igy nagyjabol a lo helyett jo a szamar is csak valami huzza az en szekeremet is.

S sok esetben ki is bukik a kettes valaszolo altal leirt dolgok. Ami azzal kezdodik, hogy a szexualitas az ilyen kapcsolatokban szepen lassan megszunik. S a hab a tortan ha veletlen betoppan valaki akibe a no vagy a ferfi hirtelen szerelmes lesz.


Illetve nekem ne mondja senki, hogy normalis dolog, hogy a srac ket evet vart a lanyra.

2017. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%

Ahogy látom, itt sokaknak fogalma sincs, mit jelent a barátzóna. Nem arról van szó, hogy baráti körből való férfi lesz egyszer csak kapcsolat, mint ahogy fentebb egymás után erre hivatkoznak. A barátzónás férfi az, aki, leginkább külseje miatt, kimondva-kimondatlanul el lett utasítva és ennek ellenére az adott nő körül marad, reménykedve, hogy majd egyszer felismeri a benne rejlő valódi értéket, ahelyett hogy továbblépne.


Leginkább azok a férfiak kerülnek barátzónába, akik beveszik a személyiségmaszlagot, meg hogy a nők értékelik a kedvességet, figyelmességet és nem értik meg, hogy a nők a legfelszínesebb dolgokra gerjednek valójában.

2017. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Jó, de bármelyik nő a neten barátságot akar, elkezdünk "beszélgetni", ami úgy néz ki én kérdezek, témákat felhozok, próbálok kommunikálni, ő meg leszarja.


Szóval ok lenne a barátzóna, ha legalább akkor a nő is fektetne abba pici energiát. De persze mindent a férfinak kell.

2017. dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
79%
#17: Ha ilyen történik, akkor írj a delikvensnek valami olyat, hogy "fú de egy unalmas nőalak vagy te, na elég is belőled ennyi, szevasz", s azzal a lendülettel tiltsd mindenhol. Te sem vagy köteles zsonglőrködni valaki számára kizárólag azért, csak mert pinája van.
2017. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván nem szoktam zsonglőrködni senkinek sem. Csak tudod 99/100 nő ilyen a neten, szóval kb akkor vége is ennek az elméletnek.

Mert barátzóna, ahol az elején semmi különleges nincs, Mégis a férfinak kell kialakítani...

2017. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
74%

Ezafajta, udvarolj hónapokig, majd a 15 udvarló barátzónámból válogatok.

Persze én nem szoktam sorba állni. Lehet ezért nem jár keksz, de azért megmarad a becsületem.


Mert tényleg ezen a barátzónán ott a hangsúly, hogy a nő abszolute e semmit nem csinál. Egyszer nem köszöntené fel magától a férfit.

Mert ok lenne barátkozni, de akkor rám is legyünk már tekintettel, ne az én figyelmem, odaadásom meg stb kelljen csak...

2017. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!