Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjen egy szuicid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjen egy szuicid hajlamú depressziós lány hogy ne ijessze el az esélyest?

Figyelt kérdés
2017. dec. 18. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy?
2017. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj hozzád hasonló lelkületű fiút keresni. A szeretethiányos emberek rengeteg szeretetet tudnak ám adni, ha kapnak akár csak egy picit is. A depi legjobb ellenszere, ha érzed és tudod, hogy nagyon fontos vagy valakinek.
2017. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nehezen fog menni,mondjuk nálam lenne esélye depressziós lánynak,mert esélyt mindenki megérdemel.
2017. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is, gyógyuljon ki a depresszióból, vagy kapjon rá egy hatékony gyógyszert.


Nem azért, de én úgy nem tenném ki magam a kapcsolat elején jelentkező bizonytalanságnak, sem a csalódás lehetőségének, hogy közben ennyire ingatag a hangulati életem. De ez csak egy jó tanács.

2017. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szuicid hajlamú depressziós lány kerekedjen fel szépen és csücsüljön be egy pszichológus várótermébe, aki ha kell továbbküldi pszichiáterhez.

S mikor már úgy érzi, nem labilis, belekezdhet a társkeresésbe.

Ha megszereted önmagad, el sem tudod képzelni, mennyire csodálatossá válik a világ. Leírhatatlan.

2017. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kigyógyítsalak belőle? :)

Ha nem jössz be, akár haverok is lehetünk

2017. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Attól tartok igaza van annak aki azt mondja hogy így ne ismerkedjek de nem tudom hogyan változzak. Kedves hatos szerintem az utolsó verzió lenne mivel még nem is nézek ki jól
2017. dec. 18. 22:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha csúnyának tartod magad, változtass a külsődön addig, amíg nem tetszel meg magadnak.

Egyébként küldhetsz egy képet privátban és elmondom a véleményem, bár én nagyon válogatós vagyok :)

#6 voltam

2017. dec. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!