Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, töltsünk tiszta vizet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, töltsünk tiszta vizet a pohárba: hátrány, ha egy férfi a szüleivel él?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 18:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én mondjuk biztos, hogy nem költöznék oda, szóval ha nincs igénye arra, hogy elköltözzön/összeköltözzünk külön lakásba, akkor igen, hátrány.
2017. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

10: Most újra szingli vagyok már pár hónapja. Társbérletben lakom anyum b.nőjének lakásában nagyon baráti áron, tavasszal megyek saját albiba, csak kisállattal nehéz lesz. Kérdéseidre a válaszom:


-39


-Nincs beleszállás meg beleadás, minden felmerülő költséget felezünk (rezsi, elromlik valami stb.) Amik elromlanak/cipelni kell/nagyobb dolgok azokat én csinálom/javítom/intézkedek. Magamra főzök/takarítok/mosok.


-Közel 6 éve egy stabil munkahelyen, számítanak rám, félrerakok minden hónapban, mellette belefér hogy kocsit tartok fent (Jó, akkor is lenne valami bontószökevényem ha a mostanit el kellene adnom, mert munkahely messze van és tömeggel nehezen lehet megközelíteni)


-Nem


Akkor eddig még rezgett a léc, de ugye ez még elfogadható!(?) :))) És ha hozzáteszem, hogy édesanyám a társbérlő??? Vagy csak azzal indítok??? Egyből jön a mamahotel, meg lúzer... Pedig fent vannak a válaszaim... ;)

2017. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
12: szerintem ez korrekt. Más valakin élősködni és más valakivel élni így. Amúgy én még mindig ott tartok, hogy nem szórnám a pénzt albira, akkor inkább kihajtok egy kislakást, addig meg kihúzom ott, ahol vagyok, vagy már a törlesztőrészletet fizetem.
2017. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13: Kár, hogy ezt csak Te látod, de azért köszönöm :))

Amúgy menni kell (amúgy is mentem volna, csak ez most így alakult), mert a hölgy unokája most érettségizik és akkor az övé lesz a lakás nyár elejétől. :)


De nálad meg pláne érthető, fiatal vagy, tanulsz, ráérsz még bőven! :)

2017. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha 32 éves, de szüleivel él, nem keres vidéken rosszul (majdnem 200 ezer), pár dolgot megfőz, szeret takarítani, tud mosni. Közben havi 120 ezret félretesz (albérlet mellett esélytelen), akkor miért lenne gáz, vagy lúzer?
2017. dec. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De ha ismerkedek egy nővel, és komolyabb a dolog, 3 hónap után simán költöznék el. Ha valakinek ez hátrány, akkor szerintem magasak az igényei (átlag ember vagyok, átlag igényekkel).
2017. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Îrjátok, ha nem anyuci pici fia beszáll a kötségekbe főz mos takarìt bevásárol...akkor nem gáz! Jogos! De pl ha egy nő megkérdez egy 30+os pasit : "a szüleiddel élsz? " válasz : "igen" akkor ott már magas százalékban rossz kép alakúl ki. Az már nem érdekli: szeretnél sajátot vagy hogy önellátó vagy -e. Ez a tapasztalat Folks!
2017. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!