Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol celszeru ismerkedni telen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol celszeru ismerkedni telen?

Figyelt kérdés

Ilyen hidegben sokan nem szeretnek kimozdulni, netes tarskeresok nem az igaziak, mert ritka ott normalis gondolkodasu lanyt kifogni. Komoly kapcsolatot keresek, de szivesen baratkoznek is, mivel fuggetlen vagyok jelenleg.

25F


2017. dec. 9. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ismerkedni BÁRHOL lehet, légy nyitott.

Tudd, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak.

2017. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Adventi vásáron esetleg?


22/N

2017. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egesz jo otlet :) bar szerintem vasarolni barattal, baratnovel jarnak donto tobbsegben. :)
2017. dec. 9. 15:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Koncerten?!
2017. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindenki egy kicsit nyitottabb, mert az ünnepi hangulat, stb. Nincs azért hatalmas hideg, sok helyen lehet ismerkedni - korcsolyapályán, ajándékvásárlás közben (talán nem a vásárokon, vagyis nem Budapesten, nagy a tömeg), ilyenkor is vannak programok, előadások, adventi kézműves dolgok stb.
2017. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy fiúval a buszmegállóban kezdtünk beszélgetni arról, hogy milyen hideg meg sötét van, mennyire szakad a hó, de mennyire nem fog megmaradni... És biztos megint sáros karácsonyunk és havas húsvétunk lesz, de bár másképp lenne. Ebből jöttek a különféle viccelődések és az alap ismerkedős kérdések. Azóta is beszélgetünk - ugyan csak barátokként, mert jelenleg nem keresek kapcsolatot, neki pedig azt hiszem van valakije.

Lényeg a lényeg, bármiről lehet beszélgetni, bárhol lehet ismerkedni. :)

2017. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En itt is szoktam. 20L
2017. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Imaközösségekben, bibliaórákon (templomok, imaházak, stb.) Attól is függ, milyen vallásúnak kereszteltek.


Én a magam részéről a római katolikus, görög katolikus, evangélikus és református vallású közösségeket ajánlom jó szívvel.


Könyvtárakban, előadásokon, konferenciákon, workshop-okon, közösségi/művelődési házakban, stb. Mindenhol, ahol emberek fordulnak meg napi szinten.

2017. dec. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem megkérdezni: dolgozol vagy tanulsz?


(Iskolában, tanfolyamokon vagy munkahelyen is lehet ismerkedni. Sőt! Általában munkahelyen szoktak összejönni leginkább a párok...)

2017. dec. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pályaudvarok fedett csarnokai, jegypénztárak, tömegközlekedés közben. Ilyen pl. a vasút és a légitársaság is. Kihelyezett információs táblák böngészése közben.


Ezenkívül még a hivatali ügyintézések jutottak eszembe. Gázművek, villanyművek, bankok, orvosi váróterem (aki pedig kórházban fekszik - bármilyen oknál fogva - annak sem esélytelen a folyóson ismerkedni.)


Ui: remélem, bőven adtam infót az egyedülálló párra vágyóknak.

2017. dec. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!