Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés

19f vagyok, egyetemre járok (most kezdtem). Ezen kívül hol tudnék lányokkal ismerkedni?


Gondoltam a leggyakoribbra: valahol leszólítani őket. De ez nem ad nekik egy olyan érzést, hogy csak a külsőjükből ítélek?



Köszi előre is!



2017. nov. 29. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Utcán/közterületen szerintem nem érdemes, túl sok erőfeszítés, rengeteg megszólítás kell ahhoz, vagy szerintem annyi kudarcot nem lehet kibírni. Meg alapjáraton is (kivéve mondjuk egy parkban, padon ülő lányt.) mindenki siet valahova, és csak az ijedtség miatt is lerázzák az embert, ahogy mondjuk te is reflexből ráznál le egy szórólapost, vagy egy kéregetőt.

Szórakozóhelyen lehet több értelme már, vagy egyetemi bulikon, mert egyrészt ott elfogadottabb a helyzet, hogy az emberek ismerkedjenek, na meg rövid idő alatt sok lányt lehet megszólítani.

2017. nov. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha most kezdted az egyetemet, azt tudom javasolni, hogy járj el sportolni, illetve alakíts ki baráti társaságot, akikkel eljársz szórakozni. De ha elmentek valahova ne csak az legyen, hogy egymással beszélgettek: szólítsatok meg lányokat. Sokan el fognak küldeni, de próbálkozni kell és a nagy számok törvénye alapján, lesz is sikeretek. Próbálkozni kell, teher alatt nő a pálma.

Emellett még azt tudom javasolni, hogy lelkileg békülj ki magaddal, tehát egyedül is jól kell érezned magad a bőrödben, ezt a lányok is látják és szeretik. Az egyik legvonzóbb még számukra az, ha látják, hogy kellesz más lányoknak. Ez az elején valószínűleg nem lesz így, de te előadhatod úgy, hogy elhiggyék. Csúnya dolog, de így működik a világ. Legyél magabiztos és a lányok meg fognak találni.

2017. nov. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!