Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet legjobban ismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet legjobban ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés
Egy Sopron méretű kisvarosban
2017. nov. 12. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Oszinten? Szerintem ha egy kozossegi oldalon rairsz, valamennyire tudsz rola par dolgot es utana hivod talalkozni.

Esetleg buli, bar reszegen nem a legszerencsesebb ismerkedni, mert a pia beszel beloled. Masnap meg lehet letagadjatok egymast

2017. nov. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

minden facebook...

két hét alatt olyan lányokat lehet elhódítani akiknek több éves párkapcsolatuk van... nem érdekes ki vagy nem érdekes hogy nézel ki stb. irogass és eljönnek

2017. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát Sopronban is gondolom vannak iskolák egyetemek valamelyikbe biztos jársz.Menj szórakozó helyekre igaz ott nem találsz szerintem értelmeset .Tisztelet a kivételnek. Ott van a Volt fesztivál is. Remélem segítettem!:) /L
2018. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!