Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudtál továbblépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtál továbblépni egy ideális személlyel való szakítás után?

Figyelt kérdés

Eddigi legjobb, legműködőbb kapcsolat után, ha igazán megszeretted a másikat, akkor utána hogyan lehetséges elfelejteni, és nem azt a személyt keresni egy új kapcsolatban?


Akinek ez sikerült, légyszi mondja el a receptet, a folyamatot.

A kérdés feltehető így is: hogyan tovább, ha egy bármilyen új kapcsolat nem feledteti a régit?


2017. dec. 3. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek nem pasiztam vàrtam kb 1-2évet miutàn kihevertem és elfelejtettem.Ràjöttem hogyaz ő tipusa nem a legideàlisabb de sajnos sokszor ütköztem hasonlo gondolkodàsu pasiba m3gha nem is őt kerestem mindenkiben.
2017. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a válasz. Nekem 6 év alatt sem sikerült. Túl fiatalon jött a túl jó. :(
2017. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira szuper volt minden, miért került sor szakításra? Vagy nem is volt az, csak az idő mindent megszépít, vagy képtelen voltál értékelni egy minőségi nőt/férfit, akkor viszont elmónikáztad, de csúnyán. El kell felejteni, tovább kell lépni, és legközelebb nem elb4szni.
2017. dec. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es: Szerintem ez az, amikor egy embert igazán megszeretünk. Ez nem fellángolás, vagy múló érzelem, hanem sokkal mélyebb, mert a másik személyének szól. Ehhez képest a szerelem csak egy felszines dolog.
2017. dec. 3. 13:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, nem, ez nem csak szerelem volt, sokkal mélyebb kapcsolat, hihetetlen összhanggal, nagyon jól működött.

Én speciel nem szúrtam el semmit, túl fiatalok voltunk, a végére alakult ki az igazi énje... és dobott.

De maga a kapcsolat nagyon jól működött, sok-sok idősebb pár megirigyelhette volna. Ez van.

2017. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jah, és nem utólag szépült meg. Közben éltük meg egy csodának, az is volt.

És mielőtt kérdeznéd, nem, nem csak én...

Így hozta az élet, van ilyen is.

2017. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A magam részéről a száraz vörösre esküszöm, valahogy mégsem tudnám jó lelkiismerettel ajánlani hosszú távú megoldásként :/
2017. dec. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Baráth Alexandra válasza:

Kérdés az, hogy tényleg ideális személy-e az számodra, aki nem szeret? szerintem nem, és megérdemelsz valaki olyant, aki szeret. És az nem ő lesz. Hanem egy tényleg ideális.


Egyrészt hagynod kell magadnak időt, és azt hasznosan kell eltöltened. Nem úgy, hogy elnyomod magadban a dolgokat. Mostantól, ha rá gondolsz, főleg egy szép emlékre, utána akarattal keress egy olyan emléket, ami nem szép. (pl. szakítás környékén biztos voltak olyan jelenetek, amik nem tetszettek neked) Szándékosan gondolja arra a jelenetre, amikor nem tett boldoggá. És utána pedig engedd el a gondolatot, rázd meg magad, és szintén szándékosan keress valami más témát, amin gondolkodhatsz. Ezzel a módszerrel egyrészt megszabadulsz attól a tévképzettől, hogy ideális volt (bocs a fogalmazásért, de tényleg az, később rá fogsz jönni, mert nem ideális az, aki nincs veled), és második lépésben megszabadulsz attól, hogy rajta járasd az agyad. Helyet kapnak más témák is az életedben. Ne küzdj azért, hogy elfelejtsd, hanem lassan hozz be új gondolatokat helyette. Lassan ki fog szorulni a dolog a mindennapjaidból (főleg ha tudatosítod a negatívumokat). Szerintem nem másik kapcsolat feledteti el, hanem ha te magadban helyre tudod tenni a dolgokat.


Pl:

1. "olyan nagyon szerette a jégkrémet, és mindig vett nekem is, és boldogan hozta, jajj, de cuki volt." -->vedd észre, hogy rajta jár az agyad.

2. Keress egy negatívumot: "de ha most felhívnám, akkor megint olyan semleges lenne velem, idétlen helyzet lenne, és nem éreztetné, hogy fontos vagyok neki, hanem csak közömbös lenne, én meg szerencsétlennek érezném magam"

3. Francokat fogom én már megint ezen járatni az agyam: "milyen vacsora is lesz ma? holnap hányra kell mennem? Zsuzsi barátnőmmel mi van éppen, tudok neki segíteni?"

2017. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!