Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ha neten ismerkedted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha neten ismerkedted kb hány nap mire eldöntitek, hogy szimpi-e a másik?

Figyelt kérdés
Ha két hétig megy a beszégetés az mit jelent egy tizes skálán mennyire kedvelitek?
2017. nov. 27. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hosszabb beszélgetés után már nagyjából képben vagyok hogy akarok-e valamit tőle. Nyilván van egy alap szimpátia külső alapján, ami vagy van, vagy nincs amikor látom képen, ehhez jön az hogy mi van a fejében. Ja és fontos, hogy élőben is tetsszen.
2017. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok! Köszi
2017. nov. 27. 12:32
 3/8 anonim ***** válasza:

2 este


40/F

2017. nov. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hát ha 2 hátig csak beszélgetés van, és nem kerül sor találkozóra, egyre inkább érdekét veszti nálam.

én szoktam hamar randira hívni, ha benne van ok, ha nincs puhítom, újra hívom...ha akkor sem, akkor sztem a csaj sem akar komolyat.

sokáig nem jó húzni a személyes talit.

2017. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sehányadik napon nem tudom eldönteni, hogy szimpatikus-e. 15-30 mondat után elhívom randizni. Addigra kiderül, hogy az alapkérdésekben passszolunk. Például én még nem váltam el, hiába élek külön régen, azt valamelyik nő nem viseli el. Vagy én nem bírom a háziállatokat. A randin derül ki, hogy szimpatikus-e.


Ha nagyon elfoglalt a nő, és lemondja, akkor elhúzódhat a randi 2-3 hét múlvára is, csak annak ritkán van teteje. És akkor sem csetelek igazán többet, akkor már csak az időpont áthelyezés a téma, maximum egy-egy mondat a randi előtt egy nappal. 45F

2017. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha szimpatikus, akkor már egy nap után az. Ez a rögtön elhívom randizni dolog jól hangzik, de a nők többsége (legalábbis az a korosztály, amelyikkel én beszélek) nem igazán megy bele. Tapasztalataim szerint az 1-2 hét utáni találkozók a legjobbak. Vagyis nekem azok sikerültek a legjobban.
2017. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: az a húsz mondat nem egy nap alatt szokott összejönni, de egy hétnél azért rövidebb. 45F
2017. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ritka, hogy nálam 2 hétig kitart egy ilyen dolog. Rendszerint az elején megfog a másikban valami, ami érdekes számomra.
2017. nov. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!