Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakit annyira tönkretesz egy szakítás, hogy a másik nem szemében értéktelenné válik?

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 01:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Nincs. Ha csak nem látens homi vagy.
2017. nov. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Van.
2017. nov. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Van olyan.
2017. nov. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%

De azt fejtsd már ki, hogy most te érzed magad értéktelennek a másik nemben, vagy a másik nem néz értékelhetetlennek téged.


Olyan van, hogy annyira kicsinálsz egy lányt, annyi kikészíted, akkora félelmet és nyomot hagysz benne, hogy örök félelem maradt utána a férfiak iránt. Így lett a volt barátnőmből leszbi/biszex. Eléggé kicsináltam őt, rendőrt hívtak rám, “bántalmazás” visszaélés 1-2 képpel amit küldött..(tudjátok milyen képek) stb...zűrös korszakomat éltem.

Betette neki a kaput, és utoljára írta is nekem, hogy őő..te szemét patkány vagy, meg olyat, hogy kösz szépen te állat, tudod milyen beteg vagyok, nehezen nyitok stb (voltak problémái) az életbe míg élek, férfival nem fogok fel, te miattad. Kérdem, de miért? Mert rettegek, hogy beleakadok még egy olyanba mint te. Köszönöm, hogy tönkretetted az életem. Letilt, soha többe nemlát


Azóta eltelt 5 év. Megkomolykdtam, megszenvedtem azt amit veletettem. Kigyenlítette a számlát. Nem tudom hol lehet, él-e még....de lehet azóta is egy lánnyal él. Vagy lehet fiúval. Nem tudom, mindegy.


Na kérdező, ilyen szempontból nem, a válasz a kérdésedre. Hanem az, hogy a fent említett kérdésed, bennem ütközött ki. Utána kerültem bele abba, hogy nem sikerült senki/semmi...aztán feladtam, jöttek az emlékek, szenvedtem, ittam, drogoztam...stb. Láttam, hogy a nők nemmnagyon figyelnek felnrámnutcán, hisz beállva az alkoholtól bűzölögve, nem lehettem egy Brad Pitt :D

De aztán eltelt 2 év így...letettem ezt a két szörnyű függeses dolgot, talpraálltam. És rá pár hónapra már sikerült is kapcsolatot keresnem.


Uhh de sokat írtam. Bocsi.

2017. nov. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

" Így lett a volt barátnőmből leszbi/biszex. Eléggé kicsináltam őt, rendőrt hívtak rám, "


Ilyen nincs, akkor már eleve az volt.

Konkrét emberből lehet kiábrándulni, de nem a másik nemből, őgy globálisan. Ezt csak homik/leszbik testik meg.


Amúgy egy pasi/nő után sem kell sokat sírni, Fél év sebnyalogatás bőven elég.

2017. nov. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem sírok az exem után. 2 éve vége, viszont azóta mintha kerülnének a lányok.
2017. nov. 17. 01:46
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

#5

Nem akarok vitába menni, de nem egészen így van. Hagyjuk. Zűrös az egész.

Amúgy azzal én is egyet értek, hogy valakit nem lehet úgymond megfélelmlítéssel “áttéríteni”, de vannak kivételes esetek, jobban kiismerve a dolgot, amit nem fogok ecsetelni...kiderül, hogy ezek a bizonyos esetek olyan dolgokat eredményeznek amik igencsak a falnak mennek. Hagyjuk. Neked van igazad. Értelek. :)

2017. nov. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%

Ha biszex vagy leszbi, csak akkor lesz azonos neművel, félelemből meg csalódottságból senki nem tud az lenni.

Azért vagy egyedül még, mert az utolsó kapcsolatodban történt események nincsenek benned még megoldva, van egy hiány benned, ami miatt tudatalatt nem tudsz kapcsolatot létesíteni.

2017. nov. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Az egyik kommentelő felvetette már a legfontosabb kérdéskört. Nem mindegy, hogy ez a te szubjektív benyomásod - a sikertelenséged és népszerűtlenséged ezzel az okkal magyarázod, vagy ténylegesen értéktelennek látnak téged a másik nem tagjai. Én arra tippelnék, hogy az előbbiről van szó.


Egy szakítás sokféleképpen megviselheti az embert. Nem csak arra lehet gondolni, ha nem tudod magad túltenni rajta, és sírsz utána még évek múlva is. Az is "megvisel", hogy hirtelen rádöbbensz, hogy nincs garantálva, hogy mindig lesz egy társad, mindig lesz melletted valaki. Sokan a szakítás után nem konkrétan azt az embert akarják visszaszerezni, hanem csak azért van bennük egy bizonytalanság, mert félnek attól, hogy nem találnak partnert, hogy egyedül maradnak. Ha hosszú kapcsolat volt, az ember hirtelen azt se tudja, hogy kell egyáltalán közeledni valakihez, hogy kell flörtölni, randira hívni valakit. Az sem mindig magától értetődő, hogy te ki is vagy valójában. Egy kapcsolatban az ember sokat idomul a másikhoz, és ha ez a másik már nincs képben, sokszor újra kell definiálni önmagadat, meg kell találnod, hogy egyedül te milyen is vagy, ki is vagy. Ha ez nem sikerül, simán maradhat benned olyan bizonytalanság, félénkség, nem határozott kiállás, ami miatt komolyan lehet, hogy nem vesz észre a másik nem. Ezt kéne átgondolnod.

2017. nov. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én sem tudom,hogy most te érzed úgy van mások érzik ? Leginkább az létezik,hogy te érzed úgy,saját tapasztalatból mondom. Teljesen tönkrementem egy kapcsolatomban, undorítóan viselkedett velem az exem,módszeresen leépítette az önértékelésem,direkt megalázott szavakkal,értéktelennek tartott és meg is csalt a végén. Pedig előtte nagyon szép kapcsolat volt,folyton együtt éveken át,közös jövő tervezgetése stb. Ezek miatt azt a következtetést vontam le,hogy semmi sem biztos,hiába raksz valamibe mértéktelen energiát az elillanhat egyik percről a másikra. Ott álltam egyedül a mögöttem maradt 5 év amit rá pazaroltam nulla,mintha meg sem történt volna hiszen soha többé nem látom. Miért akarnék ezután megint valkivel ilyen kapcsolatot? Hogy megint átverjen és megalázzon ,hogy lelépjen 5-10 év múlva? Annyira tönkretett,hogy azóta se tudok úgy nézni a férfiakra mint potenciális partner. Olyanok nekem a pasik,mint a nők teljesen semleges egyén. Hiába teltek el az évek ez semmit nem változott,úgy érzem már változni sem fog. Sajnos én így jártam.
2017. nov. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!