Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket zavarna a másikban ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna a másikban ha egyik kismetsző foga picivel kisebb lenne mint a másik?

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha lány vagy, a fiúkat nem foglya zavarni.

Ha fiú vagy, a lányoknál ez totálisan kizáró ok.

2017. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%

direkt héj a dolog neve.

1 fogra nem egy nagy összeg.

2017. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő kisebb, nem zavart soha senkit, megkaptam egyszer, bájos tőle a mosolyom, hozzá ne nyúljak.

Nem zavarna máson se, ez olyan lényelgtelen...

2017. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na, akkor: mindkettő pici a mellette lévőhöz képest, és az egyik kisebb, mint a másik
2017. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavarna.


(Nő vagyok.)

2017. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan!


Tolómérővel járok, és mielőtt randizni hívom a teljes testéről méretet veszek, ha valahol aszimmetria van, vagy nem tökéletesek az arányok, akkor nem is érdekel.



Életszerű ugye?

2017. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem ezt jóformán észre sem lehet venni. Valamint nem a tökéletes,hibátlan fogazat ami aztán hujj' de nagy elvárás (jobb helyeken nem akadnak ki ilyenen). Légy magabiztos és ne aggódj,ez semmiben nem hátráltat^^
2017. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha elég nagy a melle akkor nem
2017. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, ha egyébként ápolt a fogsora, és nincs látványos helyen hiányzó foga.


Nekem sem tökéletes a fogsorom szóval nem várhatok el Colgate-mosolyt, fogszabályzásom is volt, és visszakuszálódott idővel, később megállapította egy másik orvos, hogy az én esetemben eleve nem is lehetett volna a hagyományos fogszabályzással javítani a fogsoromon, szájsebészet lett volna a megoldás, az összes fogam sincs meg, a leghátsók közül van hiányzó, van, amit húztak, van, ami soha nem is volt, van, ami bent pihen az ínyben, de elől nincs foghiányom, ha lenne, akkor pótoltatnám. Ráadásul parázok a fogászattól, de rendben tartom a fogaimat, és ha menni kell, akkor erőt veszem magamon, és ha szükséges, bekapok előtte 2 Daedalon tablettát.

2017. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Annyira bagatel dolgokon tudtok hisztizni... Komolyan, legközelebb az lesz a kérdés, hogy a kislábujjad formája miatt nem tetszel a másiknak?!


Nem zavarna egyáltalán, sőt, észre sem venném, ha amúgy ápoltak a fogai, az arca, a haja, és nem azt látom, hogy ekörül forog az élete... Nem a szemed ferde bsszus, ez csak egy nyomorult fog, ami még csak nem is hiányzik a helyéről! Jesus.

N

2017. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!