Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan működik egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik egy normális felnőtt párkapcsolat? Hogyan kéne viselkednem?

Figyelt kérdés

Az első párommal 4 évig a masodikkal 3 évig voltam,2 évet együtt is laktunk szülőknél. Mind a ketten számítógépfüggők voltak, én meg becsatlakoztam. Soha nem csináltunk semmi értelmeset. Így jártuk ki a sulit, aztán dolgoztunk. Utána meg csak ültünk a gép előtt. Néha szexeltünk, de nem volt valami nagy a szenvedély. Emellett meg szórtuk a pénzt, és kb. Ennyiből állt az egész. Komolyan én azt se tudom hogyan kell ismerkedni, nem voltam még randin. Páran elhivtak, de nem bízom bennük, és megijeszt az hogy mennyire szexéhesek. Hogy egyből mindegyik rám mászott volna, hogy segítsen felejteni. Félek az egesztől. Kikerültem a való világba és most védtelen vagyok. Mégis milyennek kéne lennem?

23N


2017. nov. 24. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Páran elhivtak, de nem bízom bennük, és megijeszt az hogy mennyire szexéhesek. Hogy egyből mindegyik rám mászott volna, hogy segítsen felejteni.

Ezt átérzem. Akkor hagytam abba a randizgatást jó időre, mikor a legutóbbiról úgy mentem haza, hogy ha még egyszer valaki hozzám ér a "nem" ellenére és romantikát kamuzik a pnáért, esküszöm akkora pofont lekeverek az illetőnek, hogy beleszédül. Undorodom egyszerűen, és én is félek ettől az egésztől, mert a párkapcsolaton belül megszokott kölcsönös és tiszteletteljes romantikához szoktam.


Amúgy ha majd lesz, szerintem úgy teheted jobbá, hogy élményeket gyűjtötök együtt. :) Bármilyen egyszerű dolog is, vagy akár neked is komfortzónán kívüli, fel kell írni a közös bakancslistára és együtt kipróbálni, együtt megismerni egymást és magatokat új helyzetben, és nagyon sokat beszélgetni. Számomra az már nem is szerelem és nem is kapcsolat, ha nem tudok valakivel éjjel fennmaradni eszmecserézni. Nem lelkizni, nem ömlengeni, hanem értelmes dolgokról összedobni a gondolatainkat. Csak erre is, ki talál alkalmas partnert... Vagy azért, mert ostoba, vagy azért, mert téged tart annak, és csak meg akar dugni. A varázs, mint olyan, meg a másik társasága szex nélkül már kb olyan, hogy "arra ott vannak a barátok"... Mintha nagyon nem akarnák egymásban az embert meglátni, aki nem csak igényeket szolgál ki, hanem él és gondolkodik, és van egy külön kis világa, ami a tiéddel vegyülve sokkal izgalmasabb, mint egy ismeretlen krvát kúrni, akitől hazamenni lehet, de tervezni a jövőben valamit nem.

22N

2017. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%
A felnott letben az a jo hogy, hogy eldontheted hogy viselkedsz, miyen lesz neked egy normalis parkapcsolat, nem kell hogy masok megmondjak.
2017. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!