Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van, hogy előbb-utóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy előbb-utóbb mindegyik barátom elkezd idegesíteni?

Figyelt kérdés

Így persze mindig szakítok. Nem voltam még igazán szerelmes? Esetleg selejtes vagyok? Vagy "csak" simán elviselhetetlen?

Már ott vagyok, hogy inkább ne is legyen senkim, ne rontsam el más életét. Reménytelen vagyok, igaz?

28/N


2017. nov. 18. 18:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

Az önismeret és a fejlődés első lépcsőfoka hogy észrevedd magadon, ami nem jó. Ez sokaknak nem megy, de te megtetted, amihez szívből gratulálok.


"Nem voltam még igazán szerelmes?"


Ne várj az olyan szerelemre mint a hollywoodi filmekben vagy a népmesékben, hogy szembejön a herceg, és akkor felgyullad a tűz, és életetek végéig libabőrös leszel, ha egyáltalán rád néz.


Tarts magadnak privátszférát, ahol könyvet olvasol, barátnőkkel koktélozol, vagy kezdj el nyelvet tanulni, vagy sportolj, vagy nem tudom mit szeretsz csinálni. Vagy tűzzél ki célokat, amiket meg akarsz valósítani. Mindenesetre foglald el magad, és akkor nem érsz rá azon idegeskedni hogy hangosan veszi a levegőt (vagy nem tudom mi idegesít).

2017. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

7: pont, mint én.

9: mi igaz?

10: erről regélek épp, hogy miért nincs senkim, nem tudom, mit nem lehetett ezen érteni...

2017. nov. 18. 20:26
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz változtatni tényleg ne vesztegesd mások idejét. Harmincas férfiak nem féléves kapcsolatokat akarnak.
2017. nov. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!