Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van, hogy előbb-utóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy előbb-utóbb mindegyik barátom elkezd idegesíteni?

Figyelt kérdés

Így persze mindig szakítok. Nem voltam még igazán szerelmes? Esetleg selejtes vagyok? Vagy "csak" simán elviselhetetlen?

Már ott vagyok, hogy inkább ne is legyen senkim, ne rontsam el más életét. Reménytelen vagyok, igaz?

28/N


2017. nov. 18. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Az élet reménytelen.
2017. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Amikor elmúlik a szerelem akkor minden idegesít a másikban. Képes vagy azon kiakadni, hogy azt miért úgy, és miért nem így rakta le, vagy hangosan veszi a levegőt stb. Egyszerűen csak nem vagy beléjük szerelmes.
2017. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Igazából az embernek ilyen az alaptermészete. Előbb utóbb minden kapcsolatban eljön a szakítás pillanata, vagy egy harmadik fél miatt, vagy pedig az ellaposodás miatt.
2017. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

Esetleg ez?

“Miért látod meg embertársad szemében a szálkát, a magadéban meg nem veszed észre a gerendát?“

2017. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nálam fél év alatt is eljön ez az állapot.:(
2017. nov. 18. 19:04
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon türelmetlen vagyok, talán ez a legrosszabb tulajdonságom, de ezen nem tudok változtatni, egyszerűen ilyen a habitusom.
2017. nov. 18. 19:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
En se tudok elviselni az anyamon kivul senkit hosszutavon 0-24, ha ez vigasztal. Nekem kell az egyedullet, hogy feltoltodjek es kepes legyek nem kiakadni azon is, hogy egy masik ember hogy veszi a levegot pl. Ha ez nincs meg, akkor szornyu idegbajos leszek
2017. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
" Nagyon türelmetlen vagyok,... de ezen nem tudok változtatni, egyszerűen ilyen a habitusom." Magyarul: Alkalmatlan párkapcsolatra. Fogadd el magadat!
2017. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igaz.
2017. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy inkább egyedül? Win-win.
2017. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!