Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, kiábrándulnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kiábrándulnátok egy olyan fiútól aki sok ideig gyorséttermi dolgozó volt?

Figyelt kérdés
2017. nov. 15. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért kéne kiábrándulni belőle?
2017. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert rabszolga munkát végzett.
2017. nov. 15. 19:53
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizettek neki?
2017. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
pssszt, a rabszolga nem kapott pénzt semmiért....
2017. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Nagyon helyes, hogy kevés fizetésért is elment dolgozni, és később tovább tudott lépni, nem ragadt le ennyinél

L22

2017. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
takaroggyá aludni Bazsi.
2017. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Számomra minden rabszolga munka, amit az ember csak a pénzért csinál. Ez ilyen álcázott rabszolgaság. Nem muszáj elmenned rabszolgának, de ha nem mész, akkor éhen halsz. Erre mondják manapság, hogy "szabadság".
2017. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát amennyi alja melót én csináltam diákként szerintem örülnék neki ha ő csak a Mekiben dolgozott volna.. :D Szerintem is pozitívum, hogyha nem a szülein élősködik, hanem azért minimális bevételt ő is megpróbált szerezni. Ugyan olyan munkahely, mint bármelyik másik.
2017. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én érettségi után több mint 2 évig Mekiztem. Hát mit ne mondjak... emberi roncs lettem :D de muszáj volt dolgoznom, szüleim nem voltak hajlandóak eltartani. Egy sima érettségivel meg hova megy az ember tizen akárhány évesen? Pontosan ilyen helyekre. Ráadásul nálunk sok fiatal, huszonéves egyetemista volt, akik szintén ezt a munkát végezték. Úgyhogy ne szégyelld. Anno mikor tőlem megkérdezték, hogy jelenleg most hol dolgozom, a szégyen elkapott, és lehúzott fejjel válaszoltam, hogy "khhhmm... meki..."

Én annyi pozitívumot látok ebben az egészben, hogy legalább már látom miértjét a továbbtanulásnak, és hogy az ember végezzen egy jó, piacképes szakmát akar egyetemmel, akár diploma nélkül. Pontosan ez a gondolat adott erőt és motivációt, hogy keressek egy jobb munkahelyet (találtam is, jelenleg is ott dolgozom) és hogy tovább folytassam a sulit, ne ragadjak le egy meki-szinten. Kezdésnek oké, de ebben karriert csinálni...

2017. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem kiábrándító egyáltalán,miért lenne az?!Ez hülyeség,nincs ezzel semmi baj,akinek ez problémát jelent az nézzen magába,mert ott a csajjal vannak gondok!
2017. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!