Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi azt a pasik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt a pasik egy része, hogy minden nő népszerű és "sorban állnak érte"?

Figyelt kérdés

Az oldalon sokszor olvasom, hogy a nőknek milyen könnyű, mert még az átlagos csajoknál is "sorban állnak" a pasik, válogathatnak, ha meg kapcsolatot/szexet akarna egy csaj, elég csak felraknia egy fotót magáról valahova, máris lesz jelentkező, stb.


Nos, én átlagos lánynak tartom magam, nem vagyok ronda, de egy kifejezett szépség se. Adok magamra, mindig tiszta vagyok stb.


Ebben a formában pedig abszolút nem azt tapasztalom, amit itt szoktam olvasni.

Online eddig egyszer írt rám egy félbolond ismerősöm 16 éves koromban, valami olyasmit, hogy "nem akarsz dugni?".

Élőben még "csak úgy" soha nem jött hozzám oda senki, soha nem volt randim, sose szólítottak le.

Egy hete kíváncsiságból felraktam egy "szelfit" instagramra - eddig csak munkában meg kirándulásokon fotózgattam, azok voltak fent, kaptam is rájuk olyan 10 körüli "lájkot" mindre, erre a képre most kemény 0 darab jött.


Leszögezném: ezeket nem panaszkodásból írom, elégedett vagyok az életemmel, boldog vagyok, van egy csodálatos párom (több év barátság után jöttünk össze - számomra elképzelhetetlen, hogy valaki egyből kapcsolatot/szexet akarjon tőlem, amint megismer, ilyen még soha nem történt) igazság szerint nem szeretek a figyelem középpontjában lenni, kifejezetten jó így nekem, csak tényként írom, hogy ez a valóság, és mindig meglepődök azokon, amiket itt írnak.


Mi oka van annak akkor, hogy bizonyos pasik azt terjesztik, hogy népszerűek az átlagos lányok is, és hogy sok "rajongójuk" van?

Ha tudják, hogy kamu, akkor miért kamuznak? Felelősséghárítás? De ennyire?

Ha pedig elhiszik amit írnak, akkor honnan szedik ezeket a marhaságokat? Vagy kiket látnak átlagos lánynak?

Mi az oka ennek a jelenségnek? Valaki érti őket?


2017. nov. 13. 10:16
1 2 3
 21/30 Missi_Key ***** válasza:
72%
Mert úgy vélik a sok füttyögö részeg cigàny bàcsika beleszàmít a "sok lehetöségbe" és mi nök annak is örülünk...
2017. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Költői túlzás. De ismerek amúgy csinosnak mondott lányt, akire heti szinten irkálnak FB -n, néha heti többen is. Látod rád is irkálnak egyből. Egy éve szórakozok itt rám egyetlen csaj írt eddig, hogy megismerne és ennyi. Te kiraktál egy kérdést, ami még offenzívabban is hathat egyes férfiaknak és máris jött a felkérés. (Most azt hagyjuk, hogy persze nem biztos a szőke hercegtől)


Szóval összeségében: Erős túlzás a sorba állás és minden nő dolog, de azért van benne valami. Ne állítsuk, úgy be, hogy kvázi az ellenkezője az igaz, mert most tapasztaltad, hogy nem.

2017. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

1., sok embernek, aki az oldalon van, köze nincs a valósághoz, az interneten "szocializálódik."

2.) Mivel már el vannak keseredve, nekik bármilyen nő megtenné, még a legputrisabb is, míg én pl. képtelen vagyok a primitív részeg srácok meg a fütyülő bácsik személyében lehetőséget látni. :"D


22/N

2017. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
29%

Nincs minden egyes nőnél sorban állás, de ezt szerintem nem is mondja senki. Sor akkor alakulhat ki, ha a nő nyilvánvalóvá teszi, hogy szabad. Ennek egyik, talán legegyszerűbb módja, hogy regisztrál egy társkereső weboldalra. Ha az illető nő nem különösebben riasztó, számos ajnlatot fog kapni, ezt nevezzük sornak. Hogy egyértelműbb legyek leírom, mi számít riasztónak:

- nagyobb túlsúly

- nagyon rossz anyagi helyzet

- kifejezetten csúnya arc

- minden szóban helyesírási hiba

- komoly lelki sérülésről tanúskodó bemutatkozás

- 50 feletti életkor


Akinél ezek nem állnak fent, naponta több megkeresést fog kapni, sor alakul ki.

2017. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ezt olyanok mondják akiket külsejük vagy stílusuk miatt minden nő kikosaraz, s emiatt bebeszélik maguknak hogy biztosan azért mert akad minden ujjukra 10 másik is. Közben pedig nem erről van szó. Pl itt is látok sok olyan kommentelőt vagy kérdezőt, akiket én is kapásból elutasítanék akkor is ha nem lenne párom (s nem a külsejük miatt hisz az nem tudom milyen).


Neten viszont valóban nem tudom mi a helyzet azt én sose próbáltam. Egyik barátnőm egyszer kíváncsiságból regisztrált kép nélkül, s azonnal kapott egy csomó levelet, igaz le is törölte magát, senkinek se írt.


Élőben pedig én volt hogy kipróbáltam, mikor nagyon elvoltam keseredve elmentem discoba, direkt olyan szándékkal hogy felszedjwk valakit. Kissé qrvásra kiöltöztem, s lám a pasik nemhogy nem jöttek oda, de még arrebbb is mentek... Bezzeg amikor nem e célból mentem akkor nem győztem őket lerázni mikor többet akartak táncnál...


Viszont nálam ia lehetne mondani hogy évi 2-3 próbálkozó (vagy több) mindig akad, csak az öregek, fogyatékosok, alkeszok, drogosok, kigyúrt kopaszok, vagy csak a simán dohányosok nálam nem opció :)

2017. nov. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
50%
Hiedelmeik miatt.
2017. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
31%

Olyan vicces látni, hogy egyes nők mennyire ragaszkodnak ahhoz, hogy ők maradhassanak az áldozatok. Véletlenül sem lehet kimondani, hogy valamiben a nőknek könnyebb; az eretnekség lenne. Vétek a progresszivizmus istene ellen! 😱


Szóval először jönnek az ad hominemek: biztos azért mondja, mert sikertelen a nőknél. Az tök mindegy, hogy van olyan női válaszadó is, aki egy kicsit objektívebben látja a dolgokat. Ezzel is csak a saját determinista álláspontjukat vetítik ki mindenkire.


Aztán jön, hogy oké, sokan próbálkoznak, de a pasik igénytelenek, szóval kb. mindenkinek írnak, mindenkit leszólítanak. A harmadik "érv" pedig, hogy ezek milyen pasik már: csúnyák, problémások, stb. Tehát igaz, hogy sokan próbálkoznak, de épp ez a baj! Ez a két utóbbi pont együtt elég ironikus, hiszen éppen, hogy a nem tökéletes nőkről volt szó, szóval mégis milyen pasiknak kéne próbálkozniuk, ilyen Zac Efron kinézetűeknek?


Nyilván megkapom most, hogy biztos nincs sikerem a nőknél (több hosszú, komoly kapcsolatom, meg egy éjszakásom/szexkapcsolatom volt), sőt, utálom a nőket! (A legjobb barátom nő, anyukámmal is nagyon jóban vagyok.) Nem, édes feministáim. Én az álságosságot utálom. Azt, ha valaki a hülye determinista álláspontját kivetíti másra, aztán személyeskedéssel érvel. Azt, ha valaki a saját idióta ideológiája miatt képtelen az objektivitásra. Ha valaki nem hajlandó elismerni, hogy valamiben nem ő és a "csordája" a szegény áldozat.


Nem gondolom, hogy a nők gonoszak lennének (Istenem, ilyeneket le kell írnom), sem azt, hogy úgy en bloc változtatniuk kéne az elvárásaikon. Individualista vagyok, fel sem merül bennem ilyesmi. Egyszerűen arról van szó, hogy nektek, nőknek könnyebb ismerkedni. Nem mondom, hogy feltétlenül könnyű, de könnyebb. Méghozzá a kereslet és kínálat mennyisége, valamint minősége miatt. Ismétlem, ezért nem okolok senkit, csupán azt szeretném, ha ezt a tényt ki lehetne mondani anélkül, hogy valaki rögtön nőgyűlölő, hülye, szerencsétlen vagy hasonló lenne.


Lehet lepontozni. 😂

2017. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

#27

Ennek mi köze a kérdéshez?

2017. nov. 13. 13:11
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a nőknek alkalmi kapcsolatot sokkal egyszerűbb találni, mint a férfiaknak, egész egyszerűen abból ered, hogy nagy átlagban a férfiaknak és a nőknek mások a céljai.


A férfiak között biztosan van olyan, aki csak és kizárólag hosszú párkapcsolatban, szerelmesen tudja magát elképzelni, de azért valljuk be, jelentős részük sokszor megelégszik az alkalmi szexszel, laza kapcsolattal, netán kifejezetten ezeket keresi.

Mondjuk legyen 100 férfiból 80 ilyen.


A nők között már lényegesen kevesebb az, aki erre vevő, a többségre az jellemző, hogy tartós kapcsolatot keres.

Mondjuk itt az arány legyen 100 nőből 30-40.


Tehát jól látható, hogy alkalmi kapcsolatot sokkal több férfi keres, mint nő, tehát a nőknek jóval könnyebb dolguk van, ha pusztán szexet szeretnének.


A normális párkapcsolatnál már más a helyzet.

Ahogy a kérdező írta, én pl. el sem tudom képzelni azt, hogy egy párkapcsolat ne barátságból alakuljon ki. Én akkor tudok valakibe beleszeretni, ha előtte megismerem, megkedvelem. Egyszerűen képtelen vagyok komolyan venni a "szia, láttalak tegnap a boltban és nagyon szimpatikus vagy" típusú ismerkedős próbálkozásokat. Mert mégis mi alapján lettem szimpatikus? Szimpatikusan válogattam a kenyerek között? Netán szimpatikusan fizettem ki a termékeket?

Nem. Egész egyszerűen arról van szó, hogy az adott pasinál megütöttem azt a fajta ingerküszöböt, ami felett hajlandó lenne megdugni. És mivel tökéletesen átlagos kategória vagyok, feltételezem, hogy másik 50 nő is ugyanúgy megüti nála ezt a mércét.

Nekem ez a fajta ismerkedés, hogy belövünk valami totálisan minimál szintet, aztán mindenkinél kezdeményezünk, aki megüti, nagyon nem szimpatikus. Olyan érzésem van tőle, hogy "na ennek tök mindegy, csak legyen vaginája és lehetőleg ne legyen három füle".

Azt is imádom, mikor egy nap válaszolok mondjuk 10 kérdésre (név nélkül természetesen), erre UGYANATTÓL az embertől kapok 5 db privátot annyi üzenettel, hogy "Szia! Van kedved ismerkedni?" Hát nem, így nincs kedvem hozzá, bocsi.


A nők szeretik azt érezni, hogy valaki irántuk érdeklődik, és nem az összes, nem kifejezetten ocsmány nő után. És szerintem a legtöbben itt hibáznak.


Persze, vannak olyan platformok, ahol az ember nem tud más, csak külső alapján ítélni. Ilyen pl. a Tinder vagy a különböző társkeresők.

De ha én ilyenhez folyamodnék, mondjuk a kép mellett azt is megnézném, hogy mit ír magáról. És ha az égvilágon semmit, akkor rögtön kuka.

Nem értem, hogy ha van olyan opció, hogy lehet magunkról írni, miért nem tesszük? Így talán olyan emberek találnának meg, akivel legalább egy közös téma vagy érdeklődési kör van.

2017. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Állj a sor végére, majd szólítalak. Ne tolakodj.
2017. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!