Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi azt a pasik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt a pasik egy része, hogy minden nő népszerű és "sorban állnak érte"?

Figyelt kérdés

Az oldalon sokszor olvasom, hogy a nőknek milyen könnyű, mert még az átlagos csajoknál is "sorban állnak" a pasik, válogathatnak, ha meg kapcsolatot/szexet akarna egy csaj, elég csak felraknia egy fotót magáról valahova, máris lesz jelentkező, stb.


Nos, én átlagos lánynak tartom magam, nem vagyok ronda, de egy kifejezett szépség se. Adok magamra, mindig tiszta vagyok stb.


Ebben a formában pedig abszolút nem azt tapasztalom, amit itt szoktam olvasni.

Online eddig egyszer írt rám egy félbolond ismerősöm 16 éves koromban, valami olyasmit, hogy "nem akarsz dugni?".

Élőben még "csak úgy" soha nem jött hozzám oda senki, soha nem volt randim, sose szólítottak le.

Egy hete kíváncsiságból felraktam egy "szelfit" instagramra - eddig csak munkában meg kirándulásokon fotózgattam, azok voltak fent, kaptam is rájuk olyan 10 körüli "lájkot" mindre, erre a képre most kemény 0 darab jött.


Leszögezném: ezeket nem panaszkodásból írom, elégedett vagyok az életemmel, boldog vagyok, van egy csodálatos párom (több év barátság után jöttünk össze - számomra elképzelhetetlen, hogy valaki egyből kapcsolatot/szexet akarjon tőlem, amint megismer, ilyen még soha nem történt) igazság szerint nem szeretek a figyelem középpontjában lenni, kifejezetten jó így nekem, csak tényként írom, hogy ez a valóság, és mindig meglepődök azokon, amiket itt írnak.


Mi oka van annak akkor, hogy bizonyos pasik azt terjesztik, hogy népszerűek az átlagos lányok is, és hogy sok "rajongójuk" van?

Ha tudják, hogy kamu, akkor miért kamuznak? Felelősséghárítás? De ennyire?

Ha pedig elhiszik amit írnak, akkor honnan szedik ezeket a marhaságokat? Vagy kiket látnak átlagos lánynak?

Mi az oka ennek a jelenségnek? Valaki érti őket?


2017. nov. 13. 10:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
24%

Logikád:

Minden férfi azt hiszi, hogy minden nő népszerű, ezért sorba állnak érte--> én csak átlagos vagy(vagyis te vallod magad annyira, amúgy ki tudja mi vagy), de nem találok pasit---> ezért valami összeegyeztethetetlen butaságot ideröfögök.


Logika a valóságban:

Sok férfi úgy gondolja, a legtöbb nőnek könnyebb a párkeresés, mint nekik--->azok a lányok, akikkel igazából nincs irtó gond, és tök okés a fejük, valóban össze tudnak szedni pasikat


Emelje a kezét aki érti, és jár a keksz

2017. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
43%
Élőben elég kevés lányhoz mennek oda. Egy ilyen direkt kezdeményezéshez — pláne, ha nem adsz jeleket — nagy bátorság kell, sokan nem kockáztatnak. Én csak azt tudom, hogy nem egy átlagos lány ismerős kipróbálta a Tindert, és az első fél órában 10-15 match-ük lett. Ez egy átlagos srácnak nagyjából fél évi szám. Nem mondom, hogy ebből mindenki komoly kapcsolatot akar, vagy egyáltalán akar valamit. Viszont tagadhatatlan tény, hogy egy átlagos nőnek könnyebb ismerkednie, mint egy átlagos férfinak.
2017. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
21%
Én egyetértek az előzővel.
2017. nov. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

#1

Hol írtam "minden" férfiról?

2017. nov. 13. 10:23
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Én a kérdezővel is egyet értek, egy kis része biztos rosszul gondolja.
2017. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

#2

Nekem egy ismerősöm tinderezik csak, ő egy átlagos, picit talán átlag alatti pasi, és állandóan új matcheket kap, csomó lánnyal beszélget egyszerre (igaz, ő poénból teszi csak, amúgy nem akar tőlük semmit)..

2017. nov. 13. 10:25
 7/30 anonim ***** válasza:
17%
Nem is olvastam végig. Én azért mondom azt, amit írtál, mert ezt láttam a netes társkeresőkön, és ezt látom ezen az oldalon is, pedig ez nem is társkereső. Ha felbukkan egy új nő, azonnal elárasztják levelekkel. Én magam is végeztem ilyen kísérletet. Itt unatkozó, némileg kiéhezett (férjes!) háziasszonynak adtam ki magam. Úgy tíz perccel a kérdés kiírása után már vagy 10 privátom volt. Érdekes módon a leggyorsabb jelentkező épp egy nő volt. :-) Társkeresőn csináltam egy női profilt. Negyvenes nő voltam, aki egy vidéki városban él. A kötelező adatokon kívül semmit sem adtam meg, fényképet sem töltöttem fel. Ott is kaptam leveleket, ha jól emlékszem, valaki kedvencnek is jelölt. Tehát pontosan az van, amit írtál. Egy nő szexre néhány óra alatt talál partnert, ha nem nagyon riasztó a külseje. Komolyabb kapcsolatra vágyva már nyilván nehezebb a dolga, de ha legalább átlagos külsővel rendelkezik, akkor szép számmal kap ajánlatokat, amik között biztosan lesz néhány, akivel érdemes foglalkozni. ezzel szemben férfiként... Inkább nem írok semmit, mert jönni fog, hogy rinyagép vagyok, fejlesszek magamon, meg a többi "bölcsesség".
2017. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok rossz parti, meg egész jól is nézek ki, de meglehetősen nehéz volt párt találni. A beszélgetés/udvarlással nem volt különösebb gond, de ugye odáig el kell jutni, nem árt pl, ha egyáltalán szóba állnak az emberrel. Bánni nem bánom, mert végül megtaláltam a párom.

31/f

2017. nov. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
63%
Saját magukból indulnak ki az ilyen gyékás nethuszárok. Ők itt minden nőre ráírnak, hogy "hé, heló, ismerkednék, hol laksz?" (esetleg a farkukról is küldenek egy képet) - ezért gondolják azt, hogy minden nőnél "sorban állnak" az pasik.
2017. nov. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

#7

Ha nem akarsz olvasni, akkor minek fórumozol?

2017. nov. 13. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!