Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi azt a pasik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt a pasik egy része, hogy minden nő népszerű és "sorban állnak érte"?

Figyelt kérdés

Az oldalon sokszor olvasom, hogy a nőknek milyen könnyű, mert még az átlagos csajoknál is "sorban állnak" a pasik, válogathatnak, ha meg kapcsolatot/szexet akarna egy csaj, elég csak felraknia egy fotót magáról valahova, máris lesz jelentkező, stb.


Nos, én átlagos lánynak tartom magam, nem vagyok ronda, de egy kifejezett szépség se. Adok magamra, mindig tiszta vagyok stb.


Ebben a formában pedig abszolút nem azt tapasztalom, amit itt szoktam olvasni.

Online eddig egyszer írt rám egy félbolond ismerősöm 16 éves koromban, valami olyasmit, hogy "nem akarsz dugni?".

Élőben még "csak úgy" soha nem jött hozzám oda senki, soha nem volt randim, sose szólítottak le.

Egy hete kíváncsiságból felraktam egy "szelfit" instagramra - eddig csak munkában meg kirándulásokon fotózgattam, azok voltak fent, kaptam is rájuk olyan 10 körüli "lájkot" mindre, erre a képre most kemény 0 darab jött.


Leszögezném: ezeket nem panaszkodásból írom, elégedett vagyok az életemmel, boldog vagyok, van egy csodálatos párom (több év barátság után jöttünk össze - számomra elképzelhetetlen, hogy valaki egyből kapcsolatot/szexet akarjon tőlem, amint megismer, ilyen még soha nem történt) igazság szerint nem szeretek a figyelem középpontjában lenni, kifejezetten jó így nekem, csak tényként írom, hogy ez a valóság, és mindig meglepődök azokon, amiket itt írnak.


Mi oka van annak akkor, hogy bizonyos pasik azt terjesztik, hogy népszerűek az átlagos lányok is, és hogy sok "rajongójuk" van?

Ha tudják, hogy kamu, akkor miért kamuznak? Felelősséghárítás? De ennyire?

Ha pedig elhiszik amit írnak, akkor honnan szedik ezeket a marhaságokat? Vagy kiket látnak átlagos lánynak?

Mi az oka ennek a jelenségnek? Valaki érti őket?


2017. nov. 13. 10:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, mindenkinek, szíve joga azt hinni, abban hinni amiben ő akar. Most, ha 100 pasiból 10 így hiszi, mit változtat az a te életeden?
2017. nov. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Persze, csak én meg kíváncsi vagyok, és szeretném megérteni ezt a jelenséget, hogy miért van.

Felőlem lehetnek ilyenek, természetesen van hozzá joguk :) nem is írtam sehol, hogy nincs.. puszta kíváncsiságról van szó, érdekelnek az ilyesmik pszichológiai okai.

2017. nov. 13. 10:38
 13/30 anonim ***** válasza:
46%
#10 Kedves Kérdező! Sajnálom, hogy a hosszabb válaszomból azt tartod a legfontosabbnak, hogy nem olvastam végig a kérdésed. Annak első feléből is lejött a lényeg, erre válaszoltam. Amúgy szeretek olvasni, és válaszolni is, reakcióimat általában hasznosnak tartják, azt hiszem, a toplista 4. helye beszédes. Sajnálom, ha te nem találtál használhatót a válaszomban.
2017. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

#13

Ha nem olvasod végig, hogy lehetne releváns a válaszod? Azt se tudod, mi a kérdés konkrétan...

2017. nov. 13. 11:00
 15/30 anonim ***** válasza:
76%

1. A neten élik az életüket.

Arc és név nélkül mindenkire rámozdulnak. Mindegy, csak luk legyen rajta.

2. Átlagos lány alatt a modell szépségűeket értik, csak smink nélkül, farmerben és pólóban.

3. A "nők" alatt csak azt értik, akiket ők nőnek néznek, vagyis dugnák.

4. Kizárólag olyan top csajokra szoktak rámozdulni, akiknél tényleg sorban állás van.

Ezek az okok, egyenként és tetszőleges kombinációban.

2017. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
46%

Kedves kérdező! Igazad van, illett volna végig olvasnom a kérdésed. Most megtettem. Kérlek, az első válaszomat tekintsd érvénytelennek, helyette az alábbiakat válaszolom.


Én azért mondom azt, amit írtál, mert ezt láttam a netes társkeresőkön, és ezt látom ezen az oldalon is, pedig ez nem is társkereső. Ha felbukkan egy új nő, azonnal elárasztják levelekkel. Én magam is végeztem ilyen kísérletet. Itt unatkozó, némileg kiéhezett (férjes!) háziasszonynak adtam ki magam. Úgy tíz perccel a kérdés kiírása után már vagy 10 privátom volt. Érdekes módon a leggyorsabb jelentkező épp egy nő volt. :-) Társkeresőn csináltam egy női profilt. Negyvenes nő voltam, aki egy vidéki városban él. A kötelező adatokon kívül semmit sem adtam meg, fényképet sem töltöttem fel. Ott is kaptam leveleket, ha jól emlékszem, valaki kedvencnek is jelölt. Tehát pontosan az van, amit írtál. Egy nő szexre néhány óra alatt talál partnert, ha nem nagyon riasztó a külseje. Komolyabb kapcsolatra vágyva már nyilván nehezebb a dolga, de ha legalább átlagos külsővel rendelkezik, akkor szép számmal kap ajánlatokat, amik között biztosan lesz néhány, akivel érdemes foglalkozni. ezzel szemben férfiként... Inkább nem írok semmit, mert jönni fog, hogy rinyagép vagyok, fejlesszek magamon, meg a többi "bölcsesség".

2017. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
72%

Én átlagos kinézetű nő vagyok, viszont átlag felett kommunikatív, nyitott, de semmi esetre sem kihívó szexuálisan. Én is kipróbáltam, mikor már igen széthullóban volt a kapcsolatom, és tudtam, hogy ahogy túljut a párom egy traumatikus időszakán, (kb. két hetet adtam neki) azonnal szakítani fogok vele. Elkezdtem a való életben is szimplán csak nyitottan viselkedni azokkal a férfiakkal, akikkel bárhol érintezésbe kerültem. Rövid idő alatt (pár hét) három konkrét randimeghívásom lett, aztán válogattam, osztottam szoroztam, és mivel még sosem próbáltam, neten is regisztráltam. EGY HÉT alatt találtam meg a számomra tökéletes partnert. Miközben vele még nem volt meg a randi, csak pár hétig leveleztünk, még másokkal is folytattam tényleg csap pár fordulatos levelezést. Csak az alapok. Tudtam volna legalább két-három olyan férfi közül választani ilyen rövid idő alatt, akikkel abzsolút el tudtam volna képzelni magam. Aztán ahogy az első netessel elmélyültek a beszélgetéseink, hamar éreztem, hogy nem óhajtok senki mással megismerkedni. Ő a tökéletes, és a személyes találkozó csak feltette az i-re a pontot.

Tehát igaziból szándéktól fogva EGY HÉT alatt találtam magamnak társat ÁTLAGOSAN szép nőként.


Szerintem szegény fiúknak igaza van!

Ja, és akit találtam, nekem ő kívül átlag feletti, elgalábbis én őt szebbnek látom férfiben, mint mamgat nőben, mégis ő már nagyon régóta próbált társra lelni, mielőtt én lettem neki.

2017. nov. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
85%

#7

De ráérsz. :D


Azért mondják, mert szerintük az a kánaán, ha egy nő naponta kap 3 f$$zos képet, 2 "mizu, dugunk?" És "hello, bp-i srác vagyok, ha fizetek, kivered a farkam vagy végigsétálsz a hátamon egy tűsarkúval?" levelet.

2017. nov. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
94%

húhúúú, zsebeljünk be még egy 0% -ost no:


mindkét fél nézőpontját nézzük:

Aki ezt a sorba állós dolgot mondta az nyilván túlzott és ez így hülyeség, bár egyes nőknél biztos van sor, de az nem az átlagos kategória.


No de a másik fél se képzeleg teljesen, egy nőnek könnyebb a dolga, egy nőt meghódítanak, egy nő iránt kezdeményeznek.A barátnőm szerint jól nézek ki, szerintem elmegyek szódával, de az elmúlt 12 évben nem kezdeményezett nálam nő, persze nem vártam el, de ez egy tény. A barátnőm felé az elmúlt csak 2 évben vagy 4 -en közeledtek, szóval a 2 év alatt négy szerintem jobb mint a 12 év alatt 0, de ez persze csak egy példa. De szerinted miért ribäncozzák azt aki sok férfival volt? Az nem érdem, csak lábat kell széttárni. Egy férfinak meg le kell nyűgöznie a nőt, hogy bejutást nyerjen a bugyiba. Persze ez a szexuális része, a nőknek ez kevésbé fontos, de már csak azért is mert, könnyen kapnának, így nyilván nem nagy érték számukra. Egy férfi se lenne kanos hülye gyerek, ha perceken belül találna mindig nőt szexre. Ez olyan mint amikor a gazdag ember okoskodik, hogy a pénz nem minden, hát persze ha neki van akkor már könnyen mondja.

A nőknek az egyedüli hátrányos helyzete, hogy sok férfi viszont csak szexet akar és nem kapcsolatot (mennek a farkuk után). Hát igen, de kérdem én melyik a nehezebb, szortírozni vagy hódítgatni?

No hate tho bá$tya, csak pár gondolat.

2017. nov. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Na, megkaptam életem második ismerkedős privát üzenetét :D

Kedves priviíró, köszi, de írtam, hogy élvezem hogy nem kezdeményeznek nálam, nem is vágyom rá :) a kérdésem pusztán tényeket közöl. Azért köszönöm, most már elmondhatom, hogy az elmúlt 10 évben kezdeményezett nálam ismeretlen :D


Amúgy nem arról van szó, hogy most akkor a nőknek könnyebb-e, meg kire hányszor írnak rá, hanem hogy akik azt hirdetik, hogy MINDEN EGYES nőre mászik egyszerre 10 pasi (vagy 100, vagy napi 20-30, kinél mi a sláger duma), azok miért magyaráznak ilyeneket, ami egyértelműen NINCS ÍGY.

2017. nov. 13. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!