Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova járjak el, hogy új impulzusokat szerezzek? 25/F

Figyelt kérdés
Elég egyhangúan élem a mindennapjaimat, munka, bolt, otthon, ezen kívül nem megyek sehova, max barátokkal néha-néha elmegyünk étterembe vagy színházba stb., de nekem valami újra lenne szükségem, ahol új ismertségeket köthetek. Mivel jelenleg nem ismerek egy olyan lányt se, aki egy cseppet is érdekelne, társkeresőről összeszedett csajok akármilyen jól néztek ki képen, sosem jöttek be élőben. Szóval valami olyan helyre kéne eljárnom, ahol a lányok nyitottak ismerkedésre, csak ne szórakozóhely legyen, mert utálok bulizni és nem egy éjszakás kalandokat keresek, hanem komolyabb nőket.
2017. nov. 12. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Konditerem? Sportolás? :) Hobbik? Találd meg a szenvedélyed.


Illetve, azt tanácsolom, hogy Utazgass! Kirándulj! Akár egyedül is. Ne szűkítsd be a “tért”. Minél több helyen jársz, annál több élményt szerzel, annál több emberrel találkozol.


Bárhol megtalálhatod a szerelmet. Utcán, boltban, akárhol. Járj nyitott szemmel, merj beszélgetést kezdeményezni, ha tetszik egy hölgy.

2017. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonlóan gondolkodom, mint te, csak fiatal nőként.

Egy ideig kerestem, hogy merre találom az igazit, de már nem teszem.

Élek.

Társkeresőztem, de szintén, képtelen voltam bárkibe beleszeretni.

Én mondjuk bulizni szeretek, de a legtöbb srác mást keres, mint én.


Én felszabadultan élem az életem. Eljárok társastáncra, úszni a barátnőmmel, bulizni, kirándulni, és több srácot ismertem meg azóta, mint amikor konkrétan ismerkedni akartam.

Hajrá :)

Sosem tudhatod, hol lel rád a szerelem!

2017. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek pl. a kocsik? Menj el gyorsulási versenyekre, ralikra, roncsderbikre, autós talikra, fesztiválokra, stb. Én járogatok, és rengeteg nő céklászik-bóklászik egyedül a tömegben. De a kutyás programok is jók lehetnek.
2017. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!