Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves nőként van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves nőként van még esélyem szerető társra?

Figyelt kérdés
Olyanra aki tényleg engem szeret, nem csak megalkuszik. "Ha nincs ló, jó a szamár is" elven. Vagy erről már lekéstem, és minden szerethető pasit visznek a huszonéves nők?
2017. nov. 12. 11:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ismerkedj a neten, és ne írj ki kérdést ide, mert nincs értelme. Eddig fordítva csinálod.
2017. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne!


Furcsa lesz, amit mondok, de nagyon jól látszik az embereken az idő múlásával, ki a "férgese". Huszonévesen sokkal nagyobb az életben a szerencsefaktor, és a társadalmi-szülői nyomás. Emiatt van az, hogy sokan teljesítenek nagyon jól a tanulmányaikban, vagy mennek egyetemre, sokan kapnak ingatlant a szülőktől, autót, stb. Indul az egész egy fényes jövőnek, ahol mindenki örökéletűnek és fényes jövőjűnek hiszi/érzi magát. Igen, csak akiknél ezek a dolgok nem épülnek egy stabil értékrendre, egy jól összerakott jövőképre és szorgalomra, azok szép lassan leeresztenek. Így van ez a seggnyaló beosztott egykori éltanulóval, és a disznó méretűre hízott egykori élsportoló szépfiúval/bombanővel, és a sráccal, akit mindenki szeretett volna, de mára csak egy kivénhedt díszkan, aki ugyanúgy használná a nőket, csak már fogott rajta is annyit az idő, hogy ne dőljenek az ágyába ugyanúgy, ahogy anno.


Talán úgy érezheted, hogy 30-tól fölfelé, 40 felé haladva sokkal rosszabbak az ember esélyei, de szerintem ez nem minőségi romlás, sőt, inkább mennyiségi. Kevesebb alkalmas ember van a korosztályban kapcsolatra, vagy azért, mert foglalt, vagy azért, mert okkal nem az. És ebben a korban már szépen kirajzolódik, hogy ki mire vitte és hol kötött ki az általában fényes indulásból. Az ember életvitele ilyenkor már meglátszik az emberen, és a hozzáállása is az életén. És bár huszonéves vagyok, szerintem ilyenkor lehet csak igazán válogatni, és minőségi társat találni, nem akkor, amikor még mindenkinek nagy a szája a semmire, mint a korombelieknek... Csak aztán telik az idő, és nem minden marad értékálló.

2017. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Van esélyed. Legfeljebb annyi, mint mókusnak az erdőtűzben. Na jó, nem is. Csak tenned kell a sikerért, hajrá! 🤘
2017. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Gyakorin mindenki azt mondja, hogy a 30 éves nő az már egy idősödő vénasszony"


Ebben a rovatban a tipikus résztvevő 22 éves. És bocsánat, de nem a társadalom krémje.

2017. nov. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

50%-al nagyobb esélyed van, ha nem zárod ki a netes ismerkedést.

Kivéve ha nagyon népszerű vagy és ni cs is időd ilyenekre a sok program mellett.

2017. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerkerdsz neten...Nem baj,akkor ülj otthon, siránkozz,esetleg menj ki és várd amíg leszólít valaki, addig persze megy az idő,majd egy 5 év múlva kérdezd meg ismét ugyanezt. Nem ismerkered neten,de siránkozok,hogy senkim sincs...Istenem!
2017. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Neked lőttek
2017. nov. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ki akar a neten ismerkedni, ha EZ van ott? Tele van lótetvekkel.
2017. nov. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kérdésed után a randik idén kitöltik időd s talán jövőre is;)


Ha normális s függőségektől mentes vagy, minden lehetséges, de tenni sem árt érte persze;)

2017. nov. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mióta vagy egyedülálló?

28 éves nő vagyok. Ismét szingli. És nem adom fel. Nem a kor számít, csupán nem hozott össze a sors olyan férfival akivel passzolnánk. Az élet néha nem olyan partnert küld, akivel össze illünk. Megalkudni és rossz kapcsolatban maradni csak, hogy legyen valakink felesleges.

2017. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!