Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám hatékonyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám hatékonyan pótolni egy szerető nő közelségét?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy 26 vagyok, sose volt még kapcsolatom. Nem vagyok egy jóképű gyerek, ezt aláírom. Próbálkoztam régen, de ők ezt nem viszonozták. A munkámból kifolyólag reggel megyek, este jövök, hétvégén is általában délig dolgozom. Ilyenkor már nem is akarok ismerkedni, mert fáradt vagyok. Inkább elvégzem az itthoni teendőket, meg a hobbimmal törődöm. Olyan vagyok, mint egy csinovnyik, csak én nem félek a feleteseimtől. Hogyan legyek képes szeretet, szerelem, szex, törődés nélkül élni? Az agyam tudja, hogy sohasem lesz normális életem ilyen szempontból, de a szívem lázad ez ellen.
2017. okt. 14. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Csak egyetlen módszerrel: ha lennébb engedsz az igényeidből és valóban azt keresed egy nőben, hogy szerető és odaadó legyen.
2017. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Olyan vagyok, mint egy csinovnyik..."


Könnyes a szemem a röhögéstől :DDD

2017. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

"Olyan vagyok, mint egy csinovnyik, csak én nem félek a feletteseimtől."

Hát szerintem 10/10 a stílusod, ez többet ér, mint a jóképűség.

2017. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Az agyam tudja, hogy sohasem lesz normális életem ilyen szempontból" Ezt te nem tudhatod, bármikor lehet bármi.
2017. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Járj prostikhoz, akkor legalább a szexet megkapod.
2017. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sosem tudhatod hidd el, gyurj motorozz légy őrűlt mint senki más légy egyedi megismételhetetlen
2017. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A csinovnyikos dumádból ítélve eléggé penge lehetsz fejben.Biztos lesz nőd .Engem is szerettek már az eszemért pedig nagyon beteges külsőm volt.Pótolni a szerelmük nem tudod.A szexre jók a lakásos prostik,úgyhogy ezt a részét már ki is húzhatod.
2017. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Járj el szabadidődben futni, és félúton ölelj meg egy fát, mindig!

Pázsáluszta!

2017. okt. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!