Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány korábbi szexuális partner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány korábbi szexuális partnert tartotok még okésnak egy 20-21-22 évesnél?

Figyelt kérdés
Mindegy,hogy fiú vagy lány az illető.

2017. nov. 10. 08:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
19%

Érdekes, miért lennék lúzer, amiért nem szexeltem 22 évesen?

Nyilván, nem volt eddig szerencsém kapcsoatok terén, de a dákó 80 éves koromig állni fog, tehát nincs még miért aggódnom.

2017. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
69%
Úgy bírom az ilyen gy.k.-s szűz egyben prűd pasikat akik szerint 22 éves korban a megengedett 1 szexuális partner lenne és már feslett vagy ha 2 volt ha már 3 akkor mágján kéne elégetni a nőket. Kedves prűd férfiak lefogadnám hogy meghúznátok mindent és mindenkit ami mozogna csak azok pont nem hagyják magukat nektek így marad az irigység azok iránt akik élnek szexuális életet. Annyiszor hallottam már ezeket a közismert kulcsos/lakatos meg gumicsizmás dumákat is de kérdem én ti mivel vagytok mások ? Semmivel ! A másik meg hogy nem azt mondom keféljen mindenki világba bár miért ne mindenki szabad ember de ha egy kapcsolat nem megy nem kell erőltetni én 3 év után mentem szét a volt barátommal akkor most nem is kezdhetnék új kapcsolatot nehogy átlépjek egy bizonyos számot ?? 22L
2017. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
21%

32 prőd lennék, mert zavar, hogy egy lány előttem 20+ csávóval volt?

Nyilván szüzen nem lennék olyan jó, mint egy fuckboy aki több száz nőn túl van, és a nő megcsalna. Ez van.

Amúgy 10 alatt nem para szerintem, de 20ig bírnám kb elfogadni.

2017. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Itt tökmindegy ki mit válaszolt,mindenki le lett pontozva :D Nos nem sok értelme van ennek így.
2017. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!