Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány korábbi szexuális partner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány korábbi szexuális partnert tartotok még okésnak egy 20-21-22 évesnél?

Figyelt kérdés
Mindegy,hogy fiú vagy lány az illető.

2017. nov. 10. 08:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%
Max 2-3.
2017. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
33%

#15 arra esetleg nem gondoltál, hogy egy olyan nő, aki sok pasival volt, úgysem fogja bevallani, ezáltal ugyanúgy összejöhet továbbra is bárkivel, mivel rajta kívül úgysem tudja senki :)


Én pl kb 20-25 pasival voltam már, de senki sem gondolná rólam, mert egy visszafogott, kedves, tanult lány vagyok. Nem lettem egyébként semmivel sem értéktelenebb a pasik szemében, mivel nemis tudnak róla és nemis mondanám el soha senkinek :D És nemis gondolnám magam rossz embernek, csak azért, mert szeretek szexelni. Ez legyen a legnagyobb bűnöm. Az sem érdekel, hogy a srác hány nővel volt, ha rákérdezek, úgyis akármilyen tetszőleges számot mondhat, honnan tudnám, hogy tényleg annyival volt? Sehonnan, akkor meg mit számít?

2017. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
29%
22 tehát az sem zavarna, ha szűz lenne?
2017. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
56%

Az ilyen szánalmas illúzióitok és elvárásaitok miatt hazudunk.:) Tanult, visszafogott nő vagyok én is, és a nő ismerőseim többsége is. Nekem is 8 partnerem volt, amiből 3 komoly kapcsolat (1-2 évesek), a többi meg vagy egyetemista éveim elején egy kis kísérletezgetés volt, vagy komolynak indult, és a srác lelépett. Nem, nem érzem magam értéktelennek, és nem is bántam meg. Mindegyik hozzáadott a személyiségemhez, most legalább pontosan tudom már, mit hogy csináljak, lazább vagyok, felszabadultabb, nem pironkodom annyira, mert tudom, hogy mi tök természetes. Egyéjszakásban soha többet nem lennék benne már, mert nem éri meg nekem, és erre szerintem nem jövök rá, és nem lesz ilyen stabil a meggyőződésem, amíg ki nem próbálom így. A férfiak többsége szánalmasan önző, és nem képes elérni egy nőnél, hogy elélvezzen, nyalni nem akarnak vagy nem tudnak, hiába a magas partnerszám, az ágyban ócskák és kiábrándítóak, és nekem erre nincs szükségem úgy, hogy én meg próbáltam beleadni mindent. Erre jó volt ez a pár tapasztalat.


Ha pedig akár a párommal, akár valami csoda folytán más férfivel szexre kerül a sor, meguntam már annyira a szerencsétlenkedést, hogy ne csak tűrjek, hanem igenis megmondjam, hogy öregem, addig az én számban semmi sem lesz, amíg te nem dolgozol rajtam, és addig nem foglak békénhagyni, amíg én el nem mentem, mert csak kicsit kell figyelmesnek lenni, és utánam te még bőven elélvezhetsz, de én már úgy nem. És igenis meg merem mondani, ha valami nem tetszik, unalmas, kényelmetlen, és nekem ehhez pl kellett tapasztalat olyan emberrel is, aki iránt semmit sem érzek. A párodnak mindent engedsz. Egy idegennek meg nem szabad, mert amúgy is egy önző tetű. Ha már ott vagy, élvezd te is, és használd ki, hogy a másiknak farka van. Az nem élvezet, hogy ő elment, és tiéd a dicsőség. Az szánalmas.

2017. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
18%

22-es! 24-es!


A jóisten mentsen meg minden férfit a hozzátok hasonló nőstényektől!

2017. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
7%

A 22-es és a 24-es válaszolónak üzenem:


Ilyenkor bánom, hogy nincs a nőkön valami számláló, hogy hányan dugták már meg őket. Így kénytelenek vagyunk következtetést levonni a dolgok alapján.

Mindenesetre azt kívánom nektek, hogy mostantól MINDEN pasi vegyen titeket annyira komolyan, mint a legérzelemmentesebb egyéjszakásotok - de semennyivel sem komolyabban.


Most nektek ilyen múlt után lenne pofátok valakivel komoly kapcsolatra lépni, és rátelepedni egy rendes férfira?


Tudjátok ti, hogy mit mondtatok az előbb?

"Fénykoromban minden menő alfa férfi megdughatott anélkül, hogy időt, energiát, érzelmet, pénzt fektetett volna a velem való kapcsolatba. Széttettem nekik a lábam ingyen. Most pedig, amikor a fiatalságom és a szépségem már hanyatlik a korábbihoz képest, képes lennék rávenni egy ártatlan átlagférfit arra, hogy komoly kapcsolatot kezdjen velem. Habár az értékem már csökkent, de mégis sokkal nagyobb árat várok el az illetőtől, hogy fizessen értem. Udvaroltatni fogom, elvárom, hogy időt töltsön velem, érzelmeket fektessen belém, pénzt költsön rám."



Mintha a hentesboltban 3000 Ft-ért kéne megvennem a négy napos húst, amit előttem az alfahímek még frissen és minőségének csúcsán megkaptak 200 Ft-ért!


Hát remélem soha nem lesz egyetlen férfi sem, aki bedőlne a ti aljasságotoknak és pár numeránál komolyabban venne titeket!

2017. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
69%
Aki hazudik, az elveszíti a jogalapot arra az elvárására, hogy neki ne hazudjanak.
2017. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Ketseg2017 ***** válasza:
54%

En most vagyok 22, lany/no, ahogy tetszik.

14 evesen volt meg az elso nagy szerelem (es nyugodtan neveessetek ki de en mar akkor nagyon komolyan gondoltam a fiuval, o nalam 4 evvel volt idosebb). Nagyon megfogott a szemelyisege. lenyege a lenyeg vele 15 evesen veszitettem el a szuzessegemet.

Utana jott egy masik komoly fiu az eletembe, ket es fel evig jartunk, mar szinte osszekoltoztunk, o volt a masodik szexualis partnerem.

Mikor vele szakitottam voltam 19.

Utana nagyon nehezen talaltam meg a helyem, sorban jottek a kihasznalos fiuk, harom honap leforgasa alatt volt kb 3 fium, melyekbol 2-vel fekudtem le. Sokat nem valtoztat a multon, de igen, banom!

tehat akkor eddig: 5.

20 evesen magam mogott tudhattam 5 fiut.

Utana 21 evesen vegre sikerult ratalaljak a masik felemre, ot nem erdekli a multam, se az hoy hany fium volt (ami a normalis is szerintem), osszekoltozve elunk egy bo fel eve, es kozosen tervezzuk a jovot.

Fel eve multam 22.

2017. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
56%
#26 egy ember minősegét nem a szexpartnerei számában mérik, de sajnállak, hogy te még azon a szellemi szinten vagy, ahol ezek alapján szelektálsz. Ezzel a logikával, ha én csak olyan pasival járnék, akinek még nem volt egyéjszakása, akkor egyedül öregednék meg, de én szerencsére pont leszarom, hogy előttem ki hogy élte a nemi életét, amíg nem árt vele senkinek. Egyébként elhiheted, hogy abszolút nem hatnak meg az itteni lúzerek válaszai, akikkel a való életben szóba sem állnék, tehát nyugi, egész biztosan megkímél titeket a Jóisten az ilyen lányoktól, mint én :D Szerencsére meghagy engem a jobbaknak.
2017. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
10%

„egy ember minősegét nem a szexpartnerei számában mérik”

De igen. Tetszik, vagy nem, az ember múltja döntően meghatározza a jelenlegi megítélését. Ha egy nő a múltban r1b@nckodott, akkor a jelenben ne akarjon már a komoly kapcsolatok nagy pártolója lenni. A p1n@don nincsen Reset gomb.


„de sajnállak, hogy te még azon a szellemi szinten vagy, ahol ezek alapján szelektálsz.”

Nem csak én szelektálok így, hanem tudatosan a férfiak legtöbbje, ösztönszinten pedig a férfiak mindegyike. Attól, hogy te visítozol itt, mint disznó a nyúzókés ellen, ez még törvényszerű.


„Ezzel a logikával, ha én csak olyan pasival járnék, akinek még nem volt egyéjszakása, akkor egyedül öregednék meg, de én szerencsére pont leszarom, hogy előttem ki hogy élte a nemi életét, amíg nem árt vele senkinek.”

Hihetetlen, hogy egyes nők még mindig nem jutottak el arra a szintre, hogy megértsék, hogy a férfiak és a nők megítélése más. A tűzoltót sem lehet ugyanazok alapján megítélni, mint a cipészt. Egy férfi számára az egyéjszakás kaland nem ciki, hanem ellenkezőleg. Dicsőség. Lefektetni egy szép nőt pár óra alatt mindenféle idő-pénz-érzelem-energiabefektetés nélkül EREDMÉNY. Egy nőnek ezzel szemben lefeküdni egy férfival semmilyen erőfeszítéssel nem jár, viszont számukra szégyen.

Amúgy meg persze, hogy lesz@rod, hogy ki hogyan élte, elvégre már annyi f@$z volt benned, hogy ez az egyetlen lehetséges hozzáállás, amit képviselhetsz úgy, hogy ne tartsd magadat egy büdös qrvának.


„Egyébként elhiheted, hogy abszolút nem hatnak meg az itteni lúzerek válaszai, akikkel a való életben szóba sem állnék, tehát nyugi, egész biztosan megkímél titeket a Jóisten az ilyen lányoktól, mint én :D Szerencsére meghagy engem a jobbaknak.”

Ez pedig tipikus feminista shaming language. Miután a feminizmus által fertőzött emberi nőstény kifogyott az érvekből, megszégyenítésre irányuló jelzőket használ a vitapartnerére, illetve mindenképpen utal annak értéktelenségére a férfiúi értékrend alapján. Ha valaki nem ért egyet, az nyilván csak „lúzer” lehet, neked nyilván csak „jobbak” járnak.



Végül, mivel ez a liberális feminista gondolkodás teljesen megfertőzte már az itteni válaszolókat, ezért a további beszélgetést fölöslegesnek tartom. Menj, b@$z@sd még meg magad pár tucat manusszal, úgyis az való neked. Fogj egy f@$zt, ülj bele, és énekeld, hogy „Its my life!”

2017. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!