Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány korábbi szexuális partner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány korábbi szexuális partnert tartotok még okésnak egy 20-21-22 évesnél?

Figyelt kérdés
Mindegy,hogy fiú vagy lány az illető.

2017. nov. 10. 08:23
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
46%
Olyan 20, 21, 22 szexpartner szerintem az elfogadható.
2017. nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
34%
2-3
2017. nov. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
34%
2-3
2017. nov. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
62%

Engem nem érdekel, csak ne hasonlítgasson az exeihez, és ne csaljon meg.

22/F szűz

2017. nov. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
12%

Hát rohadtul nem mindegy, hogy férfi vagy nő az illető!


Egy férfinél minél több nővel volt, annál magasabb lesz az értéke. A nőknek ösztönösen kiváltja a vonzalmát, ha egy férfit előtte már sok nő kiválasztott. Szóval egy férfinél előny, ha sok partnere volt - és pont az számít hátránynak, ha még kevés, vagy esetleg semennyi!


Egy nőnél ezzel szemben fordítva van. Minél többen vágtak már gerincre egy nőt, annál kevesebb lesz az értéke. Oké, ha jól néz ki, akkor dugásra még jó lesz - de hogy párkapcsolati szempontból már nem fog kelleni az értelmes férfiaknak egy több tucat pasi által használt nő, az biztos. - Ezzel szemben, ha a nőnek még kevés, vagy esetleg semennyi partnere sem volt még, az hatalmas előnyt jelent a mérlegelés során!

2017. nov. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
57%
#15 Nem tartom magam abnormálisnak, de mint írtam is, engem rohadtul nem foglalkoztat, hogy mennyivel volt előttem.
2017. nov. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
34%
1
2017. nov. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ha több van mint ahány éves az már gáz, nem azért, mert annyi emberrel szexelt, hanem valszeg valami lelki baja van a személynek.


De abszolút egyén függő. Ha mondjuk egy olyan személy, aki nagyon nagyon csábos és probléma nélkül felszed bárkit egy menetre (ez alatt nem azt értem, hogy az első sarki részeget erőszakolja meg, hanem tényleg csinos embereknek udvarol) és ha éppen szingli ezzel engedi ki magából a fáradt gőzt, akkor hajrá, csinálja, addig amíg nincs erre rákattanva és párkapcsolatban nem csinálja, addig minden ok.

2017. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
34%
0-3
2017. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
47%
Engem a miértek és a hogyanok érdekelnek. Amúgy 20 fölé nem mennék egyik nem esetében sem. Nekem is voltak hibázásaim, kíváncsiságom, spontán dolgok, amik miatt 5 partnerrel számolhatok 2 helyett, de nem vagyok az a nő, aki bánatból/bosszúból/csapongásból/érdekből szexelt valaha. És ki nem állhatom az olyan férfiakat, akik ezt teszik, vagy a számokra mennek. Lehet, hogy férfi körökben ez menő, de én undorodom attól, és egy ócska krvának tartom férfi létére is azt, aki nem bír a nemiszervével, főleg, ha úgy teszi, ahogy engem is nem egy férfi fel akart szedni: szánalmasan kuncsorgó, vagy épp erőszakos módon, esetleg semmibe véve azt, amit előzőleg mondtam neki a szándékaimról. Szóval nem mindegy, hogy valaki egy féreg, vagy így alakult csak. A legszánalmasabb, mikor valakinek ez jelenti az életet. És ő "élni akar"...:D Nőjetek fel.
2017. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!