Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy nem vagyok neki elég jó?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok valakibe, már több mint egy éve epekedek iránta. Sajnos tipikus frendzónos, mankópasis eset. Múltkor már meg is csókoltam, de ellökött magától, szóval ez veszett fejsze nyele. Nagyon bánt a dolog, hogy ő csak barátként tekint rám, de férfiként nem. Pedig azt hittem, hogy végre megtaláltam a másik felemet, de tévedtem. Ő pedig az exéről mondja ugyanezt, aki a bevallása szerint összezúzta az önbizalmát. Most abban maradtunk, hogy egy darabig nem találkozunk.


Eddig se ment a csajozás, most minden maradék lelkesedésem és önbizalmam elszállt. Képtelen vagyok elhinni, hogy kelleni fogok valakinek valaha is, és hogy érek-e egyáltalán valamit, mint pasi. Próbáltam mások felé nyitni, de eddig sikertelenül. Nagyon frusztrál ez az egész, az önértékelésem a béka sgge alatt van jelenleg.


F/29



2017. nov. 6. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem mondták még neked, hogy ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel??

Saját magad alatt vágod a fát. Saját magadnak nehezíted meg az életedet.

2017. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De, már nagyon sokszor. Ezért is szakítottam meg vele a kapcsolatot. De nagyon bántja az önbecsülésemet, hogy mások megkapták, engem pedig betett a barátzónába. Ezek után el sem tudom képzelni, hogy mivel fogok meg majd akárkit is. :(
2017. nov. 6. 21:10
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

29 évesen idáig jutottál, hogy ennyi eszed van, mint amennyi a válaszaidból tükröződik?

Előbb, bocsi, de növessz agyat, mert az neked nem sok van!

Utána foglalkozz önismerettel.

3. attól, hogy valakinek nem kellettél, még nem dől össze a világ. Neked se kell minden nő, mégse hisztiznek azok a nők, akiket te elutasítottál.

2017. nov. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de miért gondolod azt, hogy én primitív vagyok?
2017. nov. 6. 21:18
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

A hozzáállásod és az egész felfogásod azt mutatja, hogy nem túl sok ész szorult beléd.

"Ezek után el sem tudom képzelni, hogy mivel fogok meg majd akárkit is. :("

Attól, hogy egy valakinél nem jártál sikerrel, akkor ergó leírod az összes többi embert is?

Nem jöhetsz be mindenkinek, nem akar mindenki kapcsolatot veled.

Most rossz helyen kerestél, arról meg te tehetsz, ha olyan csajt akarsz, aki nem akar tőled semmit.

Ott kellett volna már hagyni az elején.

A saját tőrödbe esel bele.

2017. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja, szóval azért vagyok ostoba, mert abba szerettem bele, akibe nem kellett volna? Azt hittem, hogy az érzelmek nem ilyen egzakt dolgok. De nem írom le a többi embert, én nem azt mondom, hogy mások nem érnek annyit mint ő, csak nem nem érzem úgy, hogy képes leszek majd mások iránt is így lelkesedni. Főleg, h lassan 30 vagyok, félek, hogy kifutok a korból, nincs sok időm válogatni.
2017. nov. 6. 21:47
 7/15 anonim ***** válasza:

Na, azért ne bántsátok a kérdezőt ennyire!


Én átérzem a helyzeted, én szakítottam a párommal 1.5 év után, megcsalt az exével. Szörnyen padlón vagyok, azt hittem életem szerelme és kiderült hogy ilyen emberben bíztam meg :/

Emellett még kiderült, hogy megcsalta egy másik exét is anno. Meg annál az exénél, akivel megcsalt, amikor együtt voltak, ott is fűzögetett csajokat a háta mögött... :/

Szóval tudom milyen érzés, hogy "kifutok az időből"


29/N

2017. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Őszintén sajnálom, ami veled történt. Nagyon jól ismerem ezt az érzést, amikor te megbecsülöd és szereted azt, aki nem lehet a tiéd. Más pedig, aki megkapja, csak letudja annyival, hogy "egy a sok közül", "majd jön a következő" és hogy "nem voltam belé szerelmes". És persze ilyenkor elvárják azt, hogy optimistaként tekints az új lehetőségek, az ismerkedés felé. Ja, persze...
2017. nov. 6. 22:12
 9/15 anonim ***** válasza:
Várjál kérdező, itt elvileg én is számára nagy szerelem vagyok, meg le tudta volna velem élni az életét... Tényleg baromi lelkesen és szépen udvarolt hónapokon át (!) , nem nyomulósan, nagyon klasszikusan és barátaim szerint holt szerelmesen nézett rám. Majd kb 10 hónappal később megcsalt... :/
2017. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint mégsem volt szerelmes beléd, legalábbis eléggé. Kíváncsi vagyok, most hogyan vélekedik rólad a hátad mögött.
2017. nov. 6. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!