Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedhetnék úgy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék úgy ha egy roncs, egy szerencsétlenség vagyok?

Figyelt kérdés
Enyhén autista vagyok. Mindig félénk és visszahúzódó voltam és vagyok is. Még a házból sem merek egyedül kimozdulni. Már hetek óta ki se mozdultam itthonról. Nincs diplomám, csak egy szakmám. A szüleim szerint én soha nem tudtam volna diplomát, és nyelvvizsgát szerezni, így bele se vágtam soha főiskolai képzésbe. 26 évesen meg már túl késő lenne, anyám szerint már benne vagyok a korban. Az életben még soha nem volt szerencsém semmiben. Az iskolában is szekáltak, nem voltak igaz barátaim, valójában ők is kigúnyoltak a hátam mögött. Igazi párkapcsolatom sem volt még. Amikor egy fiút elutasítottam, mert egyáltalán nem foglakozott velem, azt mondta hogy nekem úgy se lesz senkim. És igaza van, mert azóta sincs senkim. Még szexuális kapcsolatom sem volt még. Egy rakás szerencsétlenség vagyok, semmi értelme az életemnek.
2017. nov. 6. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én is enyhén autista vagyok, és pont olyan voltam, mint te. Egy ördögi körben vagy. Pont azért nem tudsz ebből szabadulni, mert beadod magadnak, hogy nem szabadulhatsz. Kifogásokat keresel, nem megoldást. Engem egy jelentős környezetváltozás késztetett arra, hogy a mély vízbe ugorjak, és legyőzzem az olyan félelmeimet, amit előtte nem is gondoltam volna, hogy legyőzhetőek. Pedig a félelem csak egy illúzió. Ha változni akarsz, akkor ne siránkozz, hanem kezd el fejleszteni önmagad, tegyél meg olyan dolgokat, amiket előtte nem mertél, így fogod felismerni, hogy valójában nincs is mitől tartanod.
2017. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Szívesen elbeszélgetnék a szüleiddel, az, aki ilyeneket mond a gyerekének, nem érdemi meg, hogy szülő legyen
2017. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerűen! Mostantól felejted el a "roncs vagyok, meg szerencsétlen" kifejezéseket. Fogadd el magad, nyilván baj, hogy van egy betegséged, de attól ugyan olyan értékes ember vagy!! És lesz, aki ezt el fogja fogadni, csak bízz magadban.
2017. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
26 évesen talán ki kellene mozdulni hogy dolgozz. Vagy csak kéne valaki aki kitart?
2017. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Már megint te vagy az? Hányszor fogod még ugyanazt kiírni? A másik kategóriába is ugyanezt csináltad.


Nem fogsz tudni ismerkedni, de nem azért, mert autista, vagy visszahúzódó vagy, hanem azért, mert - most finoman fogalmazok - nem vagy a helyzet magaslatán.


Ha itt írna neked valaki, azzal se ismerkednél, még válaszra sem méltatnád. Jól bemutatkoztál a korábbi kérdésednél, nem kell magas sajnáltatni. Csak a naiv, jó szándékú emberek azok, akik azt hiszik, neked tényleg olyan nagy gondjaid vannak.


De valójában te vagy az, aki okozod a saját problémádat, azzal hogy visszautasítod a segítséget, a lehetőségeket.

2017. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én anyám százszor rosszabb. Teljesen képes leépíteni az emberek önbecsülését, mert szerinte azzal lehet valakit odébbrugdosni, ha negatív, rossz dolgokat mondunk neki minden nap és elhitetjük vele, hogy egy értéktelen senki. Érzéketlen és agresszív.


Neked ugyanezt csinálta eddig, ahogy látom. Nem lesz senkid, mert ő azt mondta? És te mit mondasz?

Senkivel se beszélek és szintén ki se mozdulok a házból már egy jó ideje, ami teljesen megőrjít. Biztos vagyok benne hogy még neked is több szociális életed van, mint nekem.

Ismerkedj valakivel, aki teljesen az ellentéted, akinek sok ismerőse van és népszerű. Velük lehet ismerkedni. A magányos, visszahúzódó emberekkel, azaz veled is, felesleges időpazarlás. Rosszabb, mintha őzre vadásznál az erdőben.

2017. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12%
5# +1
2017. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!