Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Számotokra a soványság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Számotokra a soványság az igénytelenség kategóriájába tartozik?

Figyelt kérdés
53 kg körül mozgok (kb. 14 éves korom óta) és képtelen vagyok hízni. Sok ideig jártam konditerembe, tízezreket költöttem kajára és tömegnövelőre, de 56 kg volt eddig a rekordom (amit nem tudtam már átlépni). Amint abbahagytam azonnal visszaestem.

2017. nov. 1. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

A soványság nem, a kövérség igen.


Hány cm vagy ekkora súlyhoz? Meg hány éves?

Amúgy pajzsmirigy túlműködésed is lehet, vagy ha a családban más is ilyen akkor genetika.

2017. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a soványság, sem pedig a kövérség nem igénytelenség.

Én mindkét kategóriából ismerek olyan embert, aki a másik végletet akarja, de ő maga még 5 kg-t sem képes leadni/hízni.

(Előre tudom, hogy le fognak pontozni, de nem baj. Én abban hiszek, amit látok és tapasztalok a környezetemben.)


22/N

2017. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És a férfiak számára az, ha egy nő sovány?
2017. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És a férfiak számára az, ha egy lány kövér, pedig diétázik és jár edzeni?
2017. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#1: 170 vagyok mellé és 23 éves. A magasságom sem valami nagy durranás, de mindig azt kapom meg, hogyha híznék egy 15-20 kilót, akkor mennyire bejönnék a csajoknak. Ebben mondjuk nem kicsit kételkedek, de tény, hogy képtelen vagyok hízni. Pajzsmirigy problémám sztem nincs, mert évente járok vérvételre és sosem találtak problémát.
2017. nov. 1. 14:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Hasonló kaliberű srác tetszik most, bár ő kicsit magasabb lehet mint te, nem tudom pontosan mennyi. Nem tartom amiatt igénytelennek, hogy vékony.


22N

2017. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne igénytelenség olyasmi, amiről (ellen) nem tehetsz?
2017. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Én 180 magas vagyok, és sokáig 59-60 kiló körül mozogtam. Életem egyik legszebb nőjével akkor jöttem össze, amikor ilyen sovány voltam. Azóta feljött rám több, mint tíz kiló izom, most 73 kiló vagyok, és épp nincs barátnőm. Szóval ne gondold túl ezt a súly-dolgot, legalább annyit nyom a latban az, hogy mennyire vagy ápolt, milyen jó a közérzeted, stb.
2017. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Engem a legtöbb idegen lány b*sztatott a hátam mögött az egykor vézna alkatommal, most pedig sokkal pozitívabban tekintenek rám 20 kilónyi többlettel, amit feledzettem és kajáltam magamra. Szerintem 100ból 5en, ha szívesen összejönnek sovány férfival, a többi pedig undorodik tőlük.
2017. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is sajnos nagyon vékony vagyok.. :( 50kg 170cm re 16 éves vagyok...fiú :( De akármennyit eszem, és edzek nap mint nap nem gyarapszom...és ha sportolok csak jobban lefogyok :( Én elvileg az öröklés miatt maradtam ilyen vékony...apukám is nagyon sokéig vékony volt.. és lehet rám is ez vár...addig meg kipécézhetnek nyugodtan!
2017. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!