Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz a nőket megérteni? Elsősorban lányok válaszát várom.

Figyelt kérdés
Elsősorban úgy kezdeném, hogy nem vagyok egy tapasztalatlan róka. Volt már komoly kapcsolatom, szexkapcsolatom sok, 25 éves pasi vagyok 27 lánnyal szexeltem. De ez még engem is elgondolkodtat. 1 hónapja kb bejelölt egy csaj facebookon, de nem az a csúnya, hanem egy középkategoriásnál jobb kinézetű lány. Ráirtam, hogy honnan ismerjük egymást, mire ő leírta hogy nagyon szimpatikus vagyok neki és ahol lakik ott latott már párszor a környéken. Én erre leírtam neki hogy találkozzunk, erre ő benne is volt.Találkoztunk másnap este, felszedtem kocsival, és 1 óra beszélgetés után már a kocsi hátsó ülésén pakoltam, nyaltam. Az aktus után tartottuk a kapcsolatot, rá 1 hét mulva kirakta hogy kapcsolatban van velem facebookon, elhivott magához, bemutatott anyukájának. Írta 2 hétig hogy mennyire jo velem, szeretné ha egy komoly őszinte kapcsolat lenne az egész, és ezt éreztem is rajta. Mivel koleszos vagyok, így csak hétvégente tudtunk találkozni. Az első két hétben éreztem rajta, hogy érdeklődö akarja, majd masfel het leforgása alatt teljesen ellaposodott az egész.Nem írt facebookon, előtérbe helyezte a barátnőit, teljesen negatív irányba alakult minden. A kérdés az lenne és a hölgyekhez szól első sorban. Lányok! Mik ezek a szélsőséges változások nálatok? Miért van az, hogy ha elindul egy pozitív folyamat, akkor hirtelen érzelmileg megtudtok változni mindössze 1 hét leforgása alatt? A pasiban meg ott marad a nagy kérdőjel. Írjatok bőve. Pasik válaszára is kiváncsi vagyok.
2017. okt. 31. 21:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Akkor biztos ezért nem csípik a stílusom
2017. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!