Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz a nőket megérteni? Elsősorban lányok válaszát várom.

Figyelt kérdés
Elsősorban úgy kezdeném, hogy nem vagyok egy tapasztalatlan róka. Volt már komoly kapcsolatom, szexkapcsolatom sok, 25 éves pasi vagyok 27 lánnyal szexeltem. De ez még engem is elgondolkodtat. 1 hónapja kb bejelölt egy csaj facebookon, de nem az a csúnya, hanem egy középkategoriásnál jobb kinézetű lány. Ráirtam, hogy honnan ismerjük egymást, mire ő leírta hogy nagyon szimpatikus vagyok neki és ahol lakik ott latott már párszor a környéken. Én erre leírtam neki hogy találkozzunk, erre ő benne is volt.Találkoztunk másnap este, felszedtem kocsival, és 1 óra beszélgetés után már a kocsi hátsó ülésén pakoltam, nyaltam. Az aktus után tartottuk a kapcsolatot, rá 1 hét mulva kirakta hogy kapcsolatban van velem facebookon, elhivott magához, bemutatott anyukájának. Írta 2 hétig hogy mennyire jo velem, szeretné ha egy komoly őszinte kapcsolat lenne az egész, és ezt éreztem is rajta. Mivel koleszos vagyok, így csak hétvégente tudtunk találkozni. Az első két hétben éreztem rajta, hogy érdeklődö akarja, majd masfel het leforgása alatt teljesen ellaposodott az egész.Nem írt facebookon, előtérbe helyezte a barátnőit, teljesen negatív irányba alakult minden. A kérdés az lenne és a hölgyekhez szól első sorban. Lányok! Mik ezek a szélsőséges változások nálatok? Miért van az, hogy ha elindul egy pozitív folyamat, akkor hirtelen érzelmileg megtudtok változni mindössze 1 hét leforgása alatt? A pasiban meg ott marad a nagy kérdőjel. Írjatok bőve. Pasik válaszára is kiváncsi vagyok.
2017. okt. 31. 21:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
56%
Egy ilyen alja minosegu not nem kell megerteni.
2017. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, lehet, nem én leszek a jó válaszoló hölgy, mert nekem ez a random kocsis szex meg elhamarkodott kapcsolati státusz kipakolás nagyon színvonal alatti... :D


Szerintem az a baj, hogy éretlen a személyisége. Én ilyet kiskamaszként csináltam (szex helyett csak csókkal), 2 hétig ment az imádlak, aztán mikor valóban kezdtem megismerni a másikat, akkor jöttem rá, mennyire nem tetszik és mennyire nem jó ez nekem. És továbbálltam. Aztán jött a következő ilyen... Amíg be nem nőtt a fejem lágya, és nem próbáltam valami ésszerűséget belevinni, hogy tudjam, milyen döntést mi alapján hozok.


3 opciót tudok elképzelni:

-Az eleinte rendelkezésre álló kevéske infót, amit tudott rólad, kiegészítette olyasmivel, ami a fejében élő ideál. Ezt szoktuk akkor, ha nagyon akarjuk azt a rohadt szerelmet, vagy ha éretlenek vagyunk még ehhez az egészhez. Értelemszerűen te nem olyan vagy a valóságban (elég kicsi az esély rá, hogy bárki olyan legyen), ezért leromboltad ezt a dolgot benne, ő meg kiábrándult.

-Sosem volt távkapcsolata, és csak a tapasztalat után látta be, hogy neki ez a dolog nem fekszik teljesen. Gyakran kinyírja az érdeklődést, ha ritkán látod a másikat... Van, akinél nem, van, aki meg így védekezik a hiány miatti kellemetlen érzés ellen.

-Alibi. Ez szemét lesz, de sok lány, hogy ne tűnjön hatalmas ribncnak, inkább összejön a sráccal, és alibikapcsolatban éli ki azokat a vágyakat, amiket mások egyéjszakásokkal vagy szexkapcsolatban szoktak. Vagy egy stabil, komoly kapcsolatban, csak mire az kialakul és eljuttok a szexig... Nem 2 nap általában. Sok lányt ismerek, aki emiatt jön össze valakivel, akit kb nem is ismer, meg nem is érdekli, de a szex az szex. Meg az sem rossz, ha a tenyerén hordozza őket valaki így vagy úgy.


Szerintem nem kell ehhez agysebésznek lenni, vagy különösebben érteni a nőkhöz. És nem is hiszem, hogy ezek után fontos a miért. Legalábbis, nem kell csodálkozni, hogy a semmiből ekkora hévvel is bizalommal induló dolgok a filmvásznon kívül szalmalángszerűek... Ahhoz, hogy valami tartós legyen, vagy szerencse kell, nem kevés, vagy legalább egy kicsit jobban megismerni egymást.

2017. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Mindenesetre érdekes. A legjobbat még nem is írtam. Első találkozáskor arra kért, hogy élvezzek a szájába. Egyébként rákérdeztem, és azt mondta, hogy egyszerűen nem tud szerelmes lenni, nem mer, mert fél a csalódástól. Védekező reakció amit nem ő szabályoz. De ez is olyan, hogy ki tudja mi a duma része és mi nem..
2017. okt. 31. 21:31
 14/21 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez egy olyan szitu, amit szinte lehetetlen kibogozni pár sor alapján. Nem ismerjük a lány személyiségét, nem tudjuk, hogy mi mindenről beszélgettetek, azt sem tudjuk, hogy történt-e esetleg valami... Ez olyan, mintha az iskolában a kötelező olvasmánynak csak a fülszövegét olvastad volna el, és az alapján akarnál olvasónaplót írni. Nesze semmi, fogd meg jól.

Ennyi alapján azt mondanám, hogy lehet, hogy mondtál, vagy csináltál valami olyat, amitől kiábrándult, vagy nem szokott általában ilyen gyorsan lefeküdni pasikkal, és ezért tényleg próbálta erőltetni a komoly kapcsolatot, de aztán rájött, hogy nem megy...

2017. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Gyerekek lehet így könyebb lesz:) Első találkozáson felvázolta, hogy ő mennyire szeret szexelni. Az aktus után azt is megmondta, hogy igazábol ő elsőre dugni akart. És nem egyszer feküdt már le elsőre uriemberekkel...Sőt, azt is bevallotta, hogy előttem 2 héttel részese volt egy 3 as szexben is. Úgy, hogy még egy csaj rajta kívül, és egy pasi
2017. okt. 31. 21:38
 16/21 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez egy fellángolás volt a részéről. Elhamarkodtátok mind a szexet, mind pedig azt, hogy kapcsolatban legyetek. Ez nem csak a nő hibája, hanem igazából mindketten elhamarkodtátok.

Egy hét alatt még nem tudnak kialakulni mély érzelmek, ezért nem is kell egy hét után járni.


22/N

2017. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
27 lánnyal azt hogy?
2017. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
miért hogy?
2017. okt. 31. 22:37
 19/21 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült??
2017. okt. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy ocska filléres rbancok a lányok. egyszerű
2017. okt. 31. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!