Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 40-50 éves (nem gazdag! )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40-50 éves (nem gazdag! ) férfi miért talál magának szemrevaló 30 éves nőt?

Figyelt kérdés

Annyira irigylem és utálom az ilyeneket. És milyen a sors? Egyre több ilyet látok. Ráadásul úgy, hogy a férfinak van/vannak gyerekei egy vagy akár több volt feleségétől is. És fizeti is a szükséges, törvény által előírt gyerektartást, sőt még tán szeretik is a gyerekei (jó adag álszentség és agymosás révén).

Egy nő miért nem csinálhatja meg ezt, hogy egy válás után új életet kezd egy vonzó 30-35 éves pasival? Tudom, hogy jogilag megtehetné, de az életben nincs erre példa, egy sem...


2017. okt. 29. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Van aki talál magának szemrevaló nőt, más meg nem talál magának semmilyent.


A nő is megteheti, csak éppen a nő addig válogathat, amíg nincs gyereke. És meg is teszik. Ha viszont a gyerekkel rosszul választott, akkor általában nagyon keveseknek kell. Senki nem szívesen neveli más gyerekét.


Nekem is több nő ajánlkozott, akiknek 25-30 éves koruk között nem kellettem, most meg, hogy egyedül maradtak 1-2 gyerekkel, mindegyik nagyon barátságos, ha összefutunk igyunk meg valamit... Persze, tudják, hogy minden téren képes lennék biztonságot nyújtani nekik, csak éppen akkoriban mikor gyereket kellett csinálni, akkor még remélték, hogy a csúcspasi lesz a megoldás.

Nem lett. Most viszont nem én vagyok.

2017. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert a 30-35 éves pasi inkább fiatalabb gyermektelen nőt keres. A 35+ os nőt meg a 40-50éves pasik keresik. Nekem mondjuk nincsenek ilyen problémáim pedig elvált kétgyerekes 38 éves nő vagyok, nem úgy tűnik mintha senkinek sem kellenék.
2017. okt. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor én egy mesefigura vagyok. OK.
2017. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Irigy kutya!
2017. okt. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 33 évesen, elváltan, egy 4 éves kisgyerekkel ismertem meg a férjemet, aki akkor 31 volt. 8 éve vagyunk együtt, boldog házasok. Közben külföldre költöztünk, mindkettőnknek van jó munkája, vettünk egy közös házat. Szóval én új életet kezdtem és bejött.
2017. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!