Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a mai nők? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mai nők? Nem lehet normális lányt találni?

Figyelt kérdés

Van két tinderes történetem az utóbbi hetekből, hosszú lesz, úgyhogy előre is bocsi.


Az első: kétszer találkoztunk, volt kézfogás, csók, következő randi megbeszélve. Aztán hétvégén nem írt, gondoltam, rákérdezek, hogy áll-e még a tali. Jópár óra múlva jött a válasz: kórházban van, de ennyi, semmi indoklás. Megkérdeztem, miért, és erre azt válaszolta, hogy ki volt merülve, és ezért került be, de másnap kiengedik, és tudunk találkozni. Innentől kezdve 4 napon keresztül elígérte magát, de mindig az utolsó pillanatban mondta le a randit, sőt, az utolsó lemondás úgy nézett ki, hogy már készülődött, de közben megcsörgetett Facebookon. Mondtam, hogy írja le a számát, és felhívom, így is tett. A barátnője vette fel, hogy most éppen fürdik a csaj, de még nincs jól, úgyhogy nem engedheti el. Oké, megértettem, de azért mikor visszatért, megkérdeztem, hogy ez most mégis mi volt: leírja a számát, aztán bemegy telefon nélkül fürdeni? Válasz: a barátnője írta le a számát. Írtam, hogy nagyon kezd átverés-szagú lenni a dolog, úgyhogy másnap én mennék ki a kollégiumhoz, hogy legalább egy kicsit tudjunk beszélni. Ebbe belement, a randi jól alakult. Azt mondta, lehet, hogy hazamegy Berettyóújfalura a hétvégére, de ha nem, akkor velünk tart sörözni pènteken. Szombaton látom Facebookon, hogy Dunakeszin van. Írtam, hogy szólhatott volna, hogy itthon marad, és jöhetett volna velünk, de ő "nem akart este 8-kor variálni". Kérdeztem, mikor jön vissza Pestre, azt mondta, hogy Dunakeszire jöttek a szülei, ott is alszanak, és csak vasárnap este 6 után mennek el. Még szombat éjszaka láttam, hogy már Budán van. Na, ott durrant el az agyam, és kértem, hogy ne nézzen hülyének, mondja el, ha nem akar tőlem semmit, de ne hazudozzon. Az üzenet óta többször volt fent, és ignorálta. Végül beírtam, hogy milyen gerinctelen, erre tiltott.


A másik sztori: találkoztam a lánnyal, tök jó volt a randi, kézfogás, csók, ölelés, megbeszélve a következő randi, filmezés és együtt alvás volt a terv. Az este végén mondta, hogy majd írjak, ha hazaértem, de végül beelőzött, érdeklődő volt. Másnap meg, mintha kicserélték volna! Nagy nehezen kihúztam belőle, hogy aranyos vagyok, meg minden, de valami hiányzik. Kérdeztem, hogy akkor meg minek játszotta meg magát a randin, miért ígért következő találkozót? Válasz: ő nem ígért semmit, csak mondta, hogy majd jön (nem ugyanaz?), különben sem fog magyarázkodni. Amúgy sem tetszem neki úgy, ahogy ő nekem, elvolt velem, de ennyi. Mondtam, hogy ez akkor sem fair egy komoly kapcsolatot kereső, elköteleződni vágyó emberrel szemben. Hát, ő is komoly kapcsolatot akar, de nem velem. Ja, mert hiába van az embernek lakása, autója, jó fizetése, hiába hűséges, odaadó, ha csak átlagos külsejű, akkor baxhatja? Zárójelben megjegyzem, hogy nem vagyok alacsony, se elhízott, egy gond van velem, hogy kisfiús az arcom. Aztán meg megy a sírás, hogy nincs normális pasi -- talán csak picit tovább kéne látniuk az orruknál...


Borzalmasan unom ezt. Már vagy 25 sikertelen randival a hátam mögött mondom. Tényleg kihaltak/elkeltek a normális lányok? Nektek van hasonló sztoritok?


26/F


2017. okt. 24. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Te legalább randizol ! Én sem vagyok egy bányarém de nekem még randi sincsen!
2017. okt. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szóval ha jól értetem, az esélyt megadták neked, de aztán személyes találkozók után valamiért úgy gondolták, hogy ebből ők köszönik szépen, de nem kérnek többé. Hmm nem is tudom, azért meghallgatnám a lányok oldaláról is a történetet, mielőtt igazat adok neked abban, hogy a mai világban minden nő suttyó nyomorék... :)
2017. okt. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!