Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a mai nők? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mai nők? Nem lehet normális lányt találni?

Figyelt kérdés

Van két tinderes történetem az utóbbi hetekből, hosszú lesz, úgyhogy előre is bocsi.


Az első: kétszer találkoztunk, volt kézfogás, csók, következő randi megbeszélve. Aztán hétvégén nem írt, gondoltam, rákérdezek, hogy áll-e még a tali. Jópár óra múlva jött a válasz: kórházban van, de ennyi, semmi indoklás. Megkérdeztem, miért, és erre azt válaszolta, hogy ki volt merülve, és ezért került be, de másnap kiengedik, és tudunk találkozni. Innentől kezdve 4 napon keresztül elígérte magát, de mindig az utolsó pillanatban mondta le a randit, sőt, az utolsó lemondás úgy nézett ki, hogy már készülődött, de közben megcsörgetett Facebookon. Mondtam, hogy írja le a számát, és felhívom, így is tett. A barátnője vette fel, hogy most éppen fürdik a csaj, de még nincs jól, úgyhogy nem engedheti el. Oké, megértettem, de azért mikor visszatért, megkérdeztem, hogy ez most mégis mi volt: leírja a számát, aztán bemegy telefon nélkül fürdeni? Válasz: a barátnője írta le a számát. Írtam, hogy nagyon kezd átverés-szagú lenni a dolog, úgyhogy másnap én mennék ki a kollégiumhoz, hogy legalább egy kicsit tudjunk beszélni. Ebbe belement, a randi jól alakult. Azt mondta, lehet, hogy hazamegy Berettyóújfalura a hétvégére, de ha nem, akkor velünk tart sörözni pènteken. Szombaton látom Facebookon, hogy Dunakeszin van. Írtam, hogy szólhatott volna, hogy itthon marad, és jöhetett volna velünk, de ő "nem akart este 8-kor variálni". Kérdeztem, mikor jön vissza Pestre, azt mondta, hogy Dunakeszire jöttek a szülei, ott is alszanak, és csak vasárnap este 6 után mennek el. Még szombat éjszaka láttam, hogy már Budán van. Na, ott durrant el az agyam, és kértem, hogy ne nézzen hülyének, mondja el, ha nem akar tőlem semmit, de ne hazudozzon. Az üzenet óta többször volt fent, és ignorálta. Végül beírtam, hogy milyen gerinctelen, erre tiltott.


A másik sztori: találkoztam a lánnyal, tök jó volt a randi, kézfogás, csók, ölelés, megbeszélve a következő randi, filmezés és együtt alvás volt a terv. Az este végén mondta, hogy majd írjak, ha hazaértem, de végül beelőzött, érdeklődő volt. Másnap meg, mintha kicserélték volna! Nagy nehezen kihúztam belőle, hogy aranyos vagyok, meg minden, de valami hiányzik. Kérdeztem, hogy akkor meg minek játszotta meg magát a randin, miért ígért következő találkozót? Válasz: ő nem ígért semmit, csak mondta, hogy majd jön (nem ugyanaz?), különben sem fog magyarázkodni. Amúgy sem tetszem neki úgy, ahogy ő nekem, elvolt velem, de ennyi. Mondtam, hogy ez akkor sem fair egy komoly kapcsolatot kereső, elköteleződni vágyó emberrel szemben. Hát, ő is komoly kapcsolatot akar, de nem velem. Ja, mert hiába van az embernek lakása, autója, jó fizetése, hiába hűséges, odaadó, ha csak átlagos külsejű, akkor baxhatja? Zárójelben megjegyzem, hogy nem vagyok alacsony, se elhízott, egy gond van velem, hogy kisfiús az arcom. Aztán meg megy a sírás, hogy nincs normális pasi -- talán csak picit tovább kéne látniuk az orruknál...


Borzalmasan unom ezt. Már vagy 25 sikertelen randival a hátam mögött mondom. Tényleg kihaltak/elkeltek a normális lányok? Nektek van hasonló sztoritok?


26/F


2017. okt. 24. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esetleg nem a külsőddel van a baj.
2017. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
A "tinder" szó után nem olvastam tovább. Nem hiszem el, hogy még mindig van, aki szerint Tinderen normális nőt lehet találni...
2017. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Csak szépen csendben szólok, hogy aki ki van merülve, az nem fog még egy hét után sem ágyból kikelve lófrálni.


Tudom, mert nekem volt ilyen, és csúsztatnom kellett egy évet a fősulin, de még akkor is csak gyógyulófélben voltam.


Hetekig ágyban voltam.


Úgyhogy lehet hogy tényleg csak átvertek az elsőnél.


Figyi nem akarlak kiábrándítani az online társkeresésből, de a regisztrálok nagy többsége nem tudja igazán mit akar.

Az itteni elmondás alapján, több ilyet olvastam már.


Próbálj inkább személyesen ismerkedni, pl. boltba.

2017. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jobban akartad mint ők, lehet hogy emiatt erőszakosnak hatottál. Koleszos lánytól meg ne nagyon akarj még komoly kapcsolatot.
2017. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezért nem fektetek egy nőbe se ennyi energiát. Nem fogok futkosni, kérdezősködni, nyomozgatni, idegeskedni miatta. Ha nem képes normálisan válaszolni, érvelni és elmondani a dolgokat akkor azzal nem tudoo mit kezdeni.
2017. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%

30 alatt csak lányokkal szenvedsz, utána vannak a nők:D

Vársz pár évet, amíg a nőkhöz érsz korban vagy módosítod a korhatárt...bár ott sincs garancia, de legalább nem kell etetned-itatnod...-bosszankodnod.

2017. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Egy első(!!) randi után képes vagy kibukni, hogy mi az, hogy húzza az idődet? :DDD Nem csodálom, hogy elijeszted a lányokat, borzasztó kétségbeesett és nyomulós lehetsz. Meg mi az, hogy megjátssza magát, attól még érezheti jól magát egy randin, hogy úgy gondolja, ebből nem biztos, hogy kapcsolat lesz, vagy te csak és kizárólag a jövendőbeli feleségeddel tudsz jól szórakozni, egy szimpla haverral meg feszengesz meg búvalbszott vagy? Nyilván jól elvolt de nem akart tőled kapcsolatot, ennyi, ezt közölte is miután átgondolta az egészet. Ebben az esetben semmi rosszat nem látok a lány részéről.


Az első esetet mondjuk nem tudom hogyan értelmezni, elég kusza az egész, vagy igaz amit mondott, vagy nem.

2017. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az első csaj kamuzott, hátha veszed a lapot, hogy nem akar többet, te kiakadtál.

A második csaj egyenesen a szemedbe mondta, hogy nem jössz be neki, te kiakadtál.


Mégis, hogy kéne veled viselkedni akkor? Úgy látszik, hogy az egyetlen jó megoldás a szex, mert minden más esetben hisztizni kezdesz.

2017. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na igen ezt mondjuk én sem értem miért kellene minden nőnek 1 randi után hozzádmenni feleségül. Baromira sietteted a dolgokat. El kell fogadni a visszautasítást is. Ebben semmi kivetni való nincsen. Inkább azon kéne dolgoznod, hogy megfogd a nőket valamivel, mert láthatóan csökken az érdeklődés amint találkoznak veled. Inkább ennek az okát keresd.
2017. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyébként az első esetben hihetetlen irritáló voltál. A csaj kórházba került, a helyes viselkedés az lett volna, hogy hagyod, hogy ő ajánljon fel egy alkalmat, amikor már jól érzi magát, te persze minden 5 percben zaklattad a fekvőbeteget, meg megvádoltad, hogy kamuzik, aztán pedig minden lépését számonkérted. Azt gondolnám rólad ennek függvényében, hogy paranoiás és, agresszív vagy, aki nem kezeli a nőket felnőtt emberként. Én visszaírtam volna, hogy nem vagy az apám, nincs jogod számonkérni, nem kell nekem beszámolnom neked semmiről, a csaj ezt tiltással jelezte.


Egyébként a nőkhöz szólva, az egy jó staratégia, hogy 1-2 napig ignorálod a palit, aztán, ha elborul az agya és elkezd hisztizni, meg lekvázni, akkor nem nehéz meghozni a döntést.

2017. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!