Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gátlásos srácként hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátlásos srácként hogy tudnám a gátlásaimat feloldani hogy barátnőt szerezhessek?

Figyelt kérdés
Alapvetően vidám ember vagyok,sose voltam ilyen depis,még kamaszkoromba is kimaradt ez nekem.De lányokkal nehezen kommunikálok.Ha csak barát egy lány akkor megy,de ha több is lehetne nagyon össze zavarodom,és teljesen leblokkolok.Volt egy két randim ami után elutasítás lett.De a legutóbbi randim azért sikerült kicsit rosszul mert totál zavarba voltam,mint aki gátlásos és nem meri lebontani a határait.Azóta még beszélek a lánnyal,csak hát már nem lesz belőle semmi.Ami érdekes hogy van amikor pl utazok egész jól eltudok beszélgetni lányokkal,persze kell valami ami a beszélgetést elindítja pl valami vicces látvány.Gátlásos lennék vagy inkább introvertált a személyiségem,amit megint nem tudom eldönteni,mert van amikor szeretek középpontba lenni.
2017. okt. 23. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezd kis lépésekben. Először szokd meg, hogy idegen emberekkel beszélgetsz pl boltban az eladóval vagy buszmegállóban egy várakozó utassal legalább pár szót.
2017. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szereted magad? Elfogadtad magad? Tudom, tudom, közhely, de sajnos ez az első lépés :) Hidd el, ha szereted/ismered magad, akkor olyan embereket vonzol az életedbe, akik olyanok mint te és azért szeretnek aki vagy. Én sem vagyok egy túlságosan nyitott ember, tehát léteznek gátlásos lányok is. Mégis van párom. És a tapasztalataim alapján, akkor kezdett, úgymond ,,minden sikerülni" az életemben, amikor elfogadtam magam, és magammal foglalkoztam. Nem pedig a külsőségekkel, azzal, hogy ki mennyire bír, hogy mennyi barátom van, mennyire vagyok menő, stb.
2017. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alkohol. Az legtöbben pont a gátlásaik feloldására használják.
2017. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!