Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik miért érzik magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért érzik magukat kevésnek hozzám?

Figyelt kérdés
Meglepődöm hogy milyen sok pasi küzd önértékelési problémával és ezáltal nem is próbálkozik a társkereséssel, vagy ha mégis, nem viszi tovább az ismerkedést mondván úgy sem lesz belőle semmi.
2017. okt. 23. 13:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én egyáltalán nem érzem magam kevesebbnek senkinél :D pedig nem vagyok öntelt sem. Az sem szokott elbizonytalanítani, ha egy nagyon szép nőről van szó, mert nem úgy élem meg az ismerkedést, hogy "ÚR ISTEN! Ez egy szép nő és még puncija is van!" :D
2017. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván azért nem viszik tovább, mert belátják, hogy nem érnek fel hozzád, nem pedig hanyat-homlok menekülnek.
2017. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 mikeXxX ***** válasza:
Na és miből gondolod , hogy nem téged néznek kevésnek ?38f
2017. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Már erre is gondoltam hogy engem gondolnak kevésnek magukhoz de akkor miért mondja azt az egyik hogy -túl szép hogy igaz legyen- a másik azt hogy -nem vagyok egy nagy szám pasi-,ennek ellenére találkozni akarnak.
2017. okt. 23. 21:25
 16/17 A kérdező kommentje:
A privát üzizőknek: Nem ismerkedem!
2017. okt. 23. 21:31
 17/17 anonim ***** válasza:

Én egész életemben azzal szembesültem, hogy nem vagyok elég jó semmihez és senkihez.

Így minek erőltetném a társkeresést?

28F

2017. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!