Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik miért érzik magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért érzik magukat kevésnek hozzám?

Figyelt kérdés
Meglepődöm hogy milyen sok pasi küzd önértékelési problémával és ezáltal nem is próbálkozik a társkereséssel, vagy ha mégis, nem viszi tovább az ismerkedést mondván úgy sem lesz belőle semmi.
2017. okt. 23. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Tapaftalat
2017. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tapasztalom. Megijednek, hogy nem lennének elég jók...
2017. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha az érdeklődő üzeneteire csak flegma egyszavas válaszokat írsz, akkor teljesen érthető, hogy hamar lelankad az érdeklődése.
2017. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Akkor ezt most fordítsuk le: sok pasinak nem kellesz kapcsolatra, mert valószínűleg magasabbra teszed a mércét, mint kéne, és azt hiszed, hogy ez azért van, mert félnek tőled.
2017. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy vannak pasik, akik kevésnek éreznék magukat, pl egy szakmunkás egy diplomás nővel szemben. Én egyetemista lány vagyok és volt már olyan nem egyszer, hogy mikor a srác elmondta, hogy ő meg kőműves vagy ilyesmi, hozzátette, hogy “nem vagyunk egy szinten..”. Szóval ilyen helyzetben tényleg van, hogy kevésnek érzik magukat és inkább nemis próbálkoznak.


De ha egy diplomás, gazdag, jóképű pasinak nem kellesz, az nem azért van, mert kevésnek érezné magát melletted. Hanem mert szimplán nem kellesz neki.

2017. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes hogy mostanában mennyi nő HISZI ezt magáról...

Pont nemrégiben ismertem meg egy lányt, és ő is pont erre panaszkodott folyamatosan. Aztán kiderült róla hogy valójában kicsit buta, de végtelenül beképzelt és egoista, nagyon akaratos és borzasztóan makacs, hisztis, sértődékeny és még sorolhatnám...

Aztán nem kerestem többet, de gondolom ő is elkönyvelte magában hogy "na, még egy férfi aki túl kevésnek érezte hozzám magát"...

2017. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak olvass el itt pár női kommentet és rájössz. Persze, hogy önértékelési problémáik vannak, amikor itt a legtöbb nő olyan elvárásokat fogalmaz meg, aminek nem tudnak megfelelni. Itt most nem a fogmosós, naponta fürdős dolgokra gondolok, mielőtt még valaki belekötne.

A másik dolog ami borzalmasan káros az a közösségi média. Nézz csak meg egy átlag profilt, mindenkinek tökéletes az élete, a csajok posztolják a képeiket, amire rövid időn belül viszonylag sok üzenetet\lájkot kapnak. Népszerűek, akiket folyamatos figyelem vesz körül, rengeteg pasi "csapja nekik a szelet", ők meg lubickolnak a rivaldafényben. Ha valami gondjuk van és kiírják (pl.: egy háziállat elvesztése, szakítás...), akkor nőktől és férfiaktól is a megértést, együttérzést kapják többségében.

Ezzel szemben saját magáról azt látja, hogy az ő élete szinte senkit nem érdekel, ismeri a hibáit, viszont a másikról azt gondolja, hogy valóban olyan tökéletes, mint azt kifele mutatja. Így az a kép alakul ki benne, hogy ő kevesebb, mint a többi ember és nem érdemli meg, hogy egyáltalán szóba álljanak vele. Visszahúzódó lesz, ezért már a való életben is ugyanezt fogja tapasztalni. Innentől pedig a folyamat már öngerjesztővé válik.

2017. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Írj ha viszket.
2017. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A lányokhoz én is kevésnek érzem magam. Egyetemista vagyok, a külsőmre sem lehet túl sok panasz azonban valamiért teljesen üresnek érzem magam belül, abból a szempontból, hogy egy lány sem lenne velem szívesen mert nincs bennem semmi vonzó belső tulajdonság. Éppen ezért nem is ismerkedek egy lánnyal sem, azok akik tetszenek max. köszönök nekik vagy vetek rájuk egy pillantást. 20/F
2017. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tapasztalat.
2017. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!