Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legyen a pasi is válogatós....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen a pasi is válogatós. Ez hozhat csodát?

Figyelt kérdés

panaszkodtunk mi pasik egymás között, hogy válogatósak a lányok. Erre egy idősebb, tapasztalt nőcsábász megszólal: nem kell pánikba esni, légy te is válogatós.

Ez vezethet valahová?


2017. okt. 21. 21:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%
Az idősebb tapasztalt pasinak valami bullshit generátora van :-?
2017. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
20%
Vannak itt is 20on èves pasik akik sîrnak, hogy szüzek ès sose lesz senkijük. Azok a pasik tàrskeresőn akin lyuk van ràìrnak válogatás nèlkűl....Másik igaza van az öregnek a lány nem az a nadrág akar lenni aki èpp a kosàrba esett a polcról, hanem az akit gondosan kivàlasztottál felpróbáltál ès illik hozzàd! Nem a sok közűl1...
2017. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Diavolino44 ***** válasza:
52%

#12 ment a pacsi. ;)


Ez szerintem is jotanacs szinte minden helyzetben.

Ha bemesz ugy egy tv uzletbe, hogy rad van irva, hogy neked mindegy milyen tv legyen csak vegre legyen valami amin tud valamin nezni a Baratok kozt-et, akkor egy bazi draga es silany minosegu tv-et fog rad sozni. Ami nem feltetlen rossz, mivel tenyleg nem tudod min nezni a sorozatodat. S meg kell tanulnod, hogyan mukodik, s mik azok amire figyelni kell. Nekem is volt ilyen baratnom. Szep emlekek kotodnek hozza, nem volt szep, jo jelleme volt, de meg o sem akart tolem semmit, aztan megszant. S osszejottunk.

Most jo par evvel kesobb, en is azt mondom, hogy valogatni kell, nekem, illetve annak aki minosegi part akar talalni. Ha nem volt senkid, akkor ez nem fog mukodni, a csajok nagyon jok ebben, egybol tudjak, mennyit ersz a huspiacon.

2017. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%

Úgy írtok a kapcsolatokról, a társjelöltekről, mintha csak valami tárgyak lennének. Minőségi társ, meg használt rongy. Értem, hogy szemléltetni akartátok csak, nem volt benne rossz szándék, de akkor is. Az is rendben van, hogy fogyasztói társadalomban élünk, mindent egy kicsit furcsán szemlélünk, túlságosan materialista megközelítésben, de a kapcsolatok azért nem ennyire egyszerűek. Létezik jellem, értékrend, korábbról hozott sérülések, elvárások, hibák, vágyak. Vannak amik egymással kompatibilisek, mások nem. De azért, mert valaki neked nem megfelő, attól még mindenki értékes és különleges.

Szóval igen, mindenki válogasson, de mennyien észre se vesszük a nagy válogatás közben azt, akivel igazán boldogok lehetnénk.

2017. okt. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Még szép hogy kell férfiként is válogatni. Nem az a lényeg, hogy legyen lika. Olyat bárki összeszed. Olyat, aki érdemes arra, hogy majdan akár feleség legyen, azt válogatás nélkül nem találod meg.
2017. okt. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Két éve vagyok egyedül.


A környezetemben lévő nőktől mindig megkapom, hogy túl válogatós vagyok, ez a gond.


Pedig csak olyan apróságokat várok el, hogy legyen intelligens, tudjak vele miről beszélgetni (nyomul rám most egy lány, de egyszerűen annyira más világ vagyunk, nekem a TV-s műsorok nem jelentenek semmit, neki az az univerzum), legyen némileg sportos (én is az vagyok), ne dohányozzon.


A korábbi barátnőim között volt, akinek AA-s melltartója volt, volt akinek baltával faragták az arcát, volt aki az éhenhaláshoz is keveset keresett, és sosem fog többet.


Szóval nem mondanám, hogy egy gazdag topmodellt keresek, de az intelligenciából például nem tudok leadni, mégis egyesek szerint túl válogatós vagyok.

2017. okt. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!