Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utálom magam azért mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálom magam azért mert nincs pénzem és miért gondolom, hogy emiatt nem vagyok megfelelő egy lánynak?

Figyelt kérdés
Lássuk be a mai világban elég fontos a pénz. Bennem valami azonban úgy érzem nagyon felborult a pénz miatt. Nem érzem magam egy súlycsoportban egy velem egykorú (19-20) gazdag hátterű sráccal. Barátnőm emiatt nincs is mert teljesen esélytelennek érzem magam egy esetleges szép lánynál és ez okból nem is szoktam keresni a lányok társaságát. Pedig értesüléseim szerint tetszettem már általam túl jónak vélt lányoknak is. Ennek tudatában sem mennék el randira eggyel sem mert teljesen szerencsétlenül érezném magam ha én gyalog vagy az olcsó autónkkal kellene elvinnem valahova míg a másik, velem egykorú volt osztálytársam jön az 5 éves luxus Mercedessel vagy ugyancsak fiatal BMW-vel. Sajnos már bebeszéltem magamnak, hogy barátnőt csak akkor érdemelnék ha ilyen saját autóm és egyéb felsőkategóriás dolgaim lennének. Szerintem a külsőm is másodlagos már nemhogy a belsőm. Elkezdtem márkásabb ruhákba járni amiket természetesen a szüleim állnak és csak az esik jól ha azt hiszik, hogy gazdag vagyok. Noha soha nem akartam gazdagnak tűnni (ehhez önbizalmam sincs) de mégis valamiért sokaknak az jön le, hogy az vagyok. A jövőmet sem tudom már elképzelni pénz nélkül, teljesen erre vagyok beállva, mondom még egyszer is, hogy úgy érzem barátnőm is csak akkor lehet ha gazdag leszek. Ha pedig arra gondolok, hogy nem leszek ami nagyon valószínű akkor azt gondolom, hogy egyedül fogok élni és semmi boldogság nem lesz az életemben.

2017. okt. 13. 21:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

használjátok a józan eszeteket...abból manapság hiány van..


üdv 24f

2017. okt. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, fiúk mi ez a rinya? Ha kicsit is jó pasi vagy nem kell sok pènz....
2017. okt. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ne utáld magad, kár erre az energia, majd megteszik mások!
2017. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%

Nekem van josgim, kocsim 20 éves lányként saját keresetból.


Most őszintén durva leszek: Nekem elvárás, hogy legyen a páromnak jogosítványa, kocsija, végzettsége, ne legyen ingyen élő, szülőknél lakó.

Legyen mérnök/katona de ez már részlet kérdés. Jómagam diplomát tervez, már tanulom azt a szakot, szóval vannak "elvárásaim".

Ezen okból természetesnek veszem, ha egy férfinak is vannak elvárásai, ideáljai. Ezt elfogadom, és ha nem passzolunk össze hát, akkor tovább megyek. Amúgy sem hagynám magam anyagilag függeni hagyni férfitól

2017. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy neked ez elvárás és ha szép is vagy lehet lesz is ilyen barátod. De ne gondold azt, hogy csak úgy rohangálnak a 22-24 éves pasik autóval meg ilyen-olyan menő mérnök diplomákkal. Ezekben mindben szerepet játszik a családi háttér is. Vannak fiatalok autóval de ők többnyire a Németország/Angliai fizetésből vagy a szülők pénzéből van. Ha csak ezek alapján választasz te is párt az elég szomorú.
2017. okt. 21. 20:57
 16/20 anonim ***** válasza:

Végülis van 70.000Ft-ért is autó, ezt diákmunkával is össze lehet kotorni. :-)


[link]

2017. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha ez zavar akkor ez zavar! Mondjuk én 10évvel vagyok idősebb mint te! Egy(vagyis2) rossz kapcsolat egy hiteles autó balesete után kb olyan szinten vagyok mint te! Velem szemben elvárás lenne egy normális autó melett lakás vagy ház is. Csináltam egy "tervet" hogy jöjjek ki a https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb.. gödörből...per pill 1550000 a tartozásom plussz 430000büntetés 100000minimum az ügyved 200000az utánképzés. 700000a fundamentám ahhoz lehet felvenni kedvezmènyes kölcsönt....

A 430000ezret 10hónap alatt összespóroltam (vagyis 250000et félév alatt a többi a roncsért kapott pénz). Mindezt havi 150000-160000bevételből otthon lakással.Lesz még egy rossz évem aztán talpra állok, dolgozok mellék állást vállalok hulladékvasat vissza vittem..nyitott szemmel kell járni a világot. Ha talpra álltam jöhet a csajozás!

2017. nov. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A link nem tudom hogy kerűlt bele!
2017. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat olvastam volna règen.

Úgyanìgy voltam nyugi kèrdező.

19-26 éves koromig nem csajoztam mert nem tudtam volna menedzselni a kapcsolatot,kocsim se volt.

Arra volt pènzem,hogy eddzek,nèha ruhàt vegyek,szakmailag fejlődjek mellette csak melò,egyetem ès edzès ment.

Nem làttam èrtelmèt mivel èn bevallom a szexi ,,ribis" nők kellettek mindig,ezt sose tagadtam,ő meg nem fog BKK-zni magassarkùban.

Inkàbb tepertem tanultam kèpeztem magam aztàn 26 èvesen kezdtem el csajozni,mert volt màr pènzem rà.

2019. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Ugyanez tehát viszont, ezt vallom én is, nem túlzás, hogy szóról szóra. Nekem is a szép, feltűnő lányok tetszenek, az olyanok, akik mindenkinek. Ő pedig nem fog velem hazavonatozni meg nem fogunk gyalog menni, buszozni vásárolni, ahol nekem nincs pénzem rá csak annyi, hogy max. vegyek neki valami kaját, üdítőt.

Míg nincs pénzem addig nem szeretném magam kinevettetni. Majd ha kicsit idősebb leszek (úgy érzem még mindig változom sokat egy-két év alatt személyiségileg) és lesz pénzem egy jobb autóra, gyakrabban vehessek jó ruhákat, akkor majd én is visszatérek rá. Ha még lesz kire, aki nem csak amiatt jön össze velem mert nem jutott neki jobb...

2019. jan. 25. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!