Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti bejelölnétek, vagy valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bejelölnétek, vagy valami más opció esetleg?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit a buszon szoktam látni. Nem ismerjük egymást, viszont én tudom, hogy ő ki. (Szerintem ő nem tudja a nevem.) Már fél éve körülbelül, hogy nem láttuk egymást, de mostanában egyre többször eszembe jut. A viselkedéséből azt vettem le, hogy tetszem neki. (Aztán kitudja.) Igazából nekem ehhez nincs elég önbizalmam, habár mások szerint szép vagyok és én is tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok egy csúnya lány. De hiába.. ez a kezdeményezés sosem ment nekem. Azt sem tudom, van-e valakije. Fiúk/férfiak, ti hogy reagálnátok, vagy mit gondolnátok ha így bejelölne titeket valaki?
2017. okt. 5. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán bejelölheted.
2017. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
velem sose történt még ilyen. Általában én kezdeményezek. Meglepődnék mint állat, de mindenképp beszélnénk legalább párszor...aztán kiderül mi lesz belőle.
2017. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelold be, mit veszithetsz? Legalabb nem fogsz azon gondolkozni, hogy mi lett volna ha...Proba szerencse!
2017. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt tudd meg,hogy van-e valakije. Ha tudod a nevét keress erre utaló bejegyzést a facén mielőtt bejelölnéd.Ha kapcsolatban áll magadat is kellemetlen helyzetbe hoznád.


Ha nem látod,hogy foglalt lenne jelöld be, de készülj valami frappáns válasszal ha megkérdezi honnan ismeritek egymást?Vagy csak legyél őszinte és mondd azt, amit ide írtál...a buszról :)

2017. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A legrosszabb ***** válasza:
Jelöld be nyugodtan, de lehetőleg írj is neki valamit, mert abból, hogy te csak úgy random bejelölgetsz valakit, ő nem fogja levágni, hogy bejön neked.
2017. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!