Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti bejelölnétek a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bejelölnétek a lányt?

Figyelt kérdés

Tudom, én is kivagyok ettől a Facebook dologtól, de be kell látni, hogy a mai fiatalok, fiatal felnőttek nagy része, ha nem is ott éli az életét, de napi szinten használja, így végül is fontos, hogy ki mit csinál.


Történet a következő: Megismerkedtem egy sráccal közös baráti társaságban. Kétszer találkoztunk ilyen formában, szóval semmi kétszemélyes randiról nincs szó. Már az első alkalommal megvolt a kölcsönös vonzalom, szimpátia, de második alkalommal kissé össze is gabalyodtunk, csókolóztunk elég sokat (nem látta senki). Másnap nem úgy viselkedett, mintha ez csak arra az éjszakára szólt volna, hozzám dőlt, megsimogatta a combom, megpuszilta az arcom. Mikor elköszöntünk, nem maradtunk semmiben, és utána 6 napig semmi jelet nem adott magáról, szóval azt gondoltam, hogy felejtős. Tegnap viszont bejelölt. Lehet, hogy csak én gondolom úgy, de ha valakivel kavarok, és nem akarok semmiképp folytatást, nem jelölöm be semmiképp azért, mert mondjuk 2x találkoztunk. Én szeretném elkerülni a félreértést, nehogy a másik kezdeményezésnek vélje, és véletlenül sem jelölném be. De én ugye nő vagyok. Fiúk, férfiak, ti hogy vagytok ezzel? Köszönöm! Ja, 22 évesek vagyunk mindketten.


2017. máj. 19. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha más esély nincs arra, hogy kommunikáljak vele akkor igen. És a 6 nap is teljesen érthető hiszen talán nem talált meg eddig, vagy nem volt ideje nagyon, mert én is most jutottam gépközelbe 5 nap után annyit dolgoztam, meg kinlódtam a nagyvilágban.
2017. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A számom nem tudja, és gondolom elkérni nem akarná senkitől, mivel titkosban történtek a dolgok. A teljes nevem mondjuk tudta, mert viccelődtünk vagy 10 percet a vezetéknevemből adódó vicces szituációkon. Tegnap éjjel jelölt be, de mondjuk azóta sem írt, pedig volt fent. Nem tudom, ez jelent-e valamit.
2017. máj. 19. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Be
2017. máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!