Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak internetről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak internetről minél előbb találkozni, amikor nagyon fontos jó dolog, hogy interneten ismerd meg a másikat?

Figyelt kérdés
Sokan hajtogatják, hogy minél előbb kell találkozni, hogy kiderüljön van-e kémia, van-e vonzalom. szerintem pont emiatt kell találkozni minél később, mert interneten ez a veszély nem fenyeget...Ugyanis nagyon sokszor az van, hogy ha neten vonzalom nélkül beszélgetek egy lánnyal több héten át, akkor sokkal nagyobb esélye van hogy olyan dolog derül ki a lányról, ami miatt nem illenénk össze. Ha viszont hamar találkoznék a lánnyal, akkor élőben mindjárt kialakulna a vonzalom és nem venném észre azokat a hibákat amit neten kijött volna beszélgetések során.
2017. okt. 5. 12:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Fonákul vagy bekötve. Én is a mielőbbi találkozás híve vagyok. Minél tovább húzzátok, annál erősebb a másik idealizálása, ami az esetek 95%-ban zúzós pofáraesés szokott lenni az első találkakor.
2017. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok, köszi a sértegetést, de szerintem inkább veled vannak problémák, amiért nem mersz személyesen találkozni senkivel :D Gondolom ronda vagy, vagy a személyiségedben vannak problémák, vagy mindkettő, de akinek nincs félnivalója, az nem szokta húzni-halasztani a találkozót sem.
2017. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen emberek mint a kerdezo altalaban kattosak es nem az a lenyeg, hogy ok megtudjanak minel tobbet a masikrol, hanem hogy a masik lehetoleg kesobb tudjon meg roluk dolgokat es esetleg addigra mar kedvelje oket annyira, hogy elnezze a hibaikat.

En nem ismerkedem neten, ha valakit latasbol ismerek az elhivhat randira neten illetve beszelhetunk elotte 2-3 sort, de csevereszni, ismerkedni eszem agaban sincs. Inkabb megiszok vele egy kavet, jobban szeretem tartalmasan tolteni a napjaimat ugy altalaban, mint potyogni a gepen anyam sotet kis pincejeben :)

2017. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Élő beszélgetésnél több dolgot le lehet vonni, mint netes beszélgetéseknél. Én is amellett vagyok, hogyha valakit megismerek neten párkeresési szándékkal vagy csak összefekvésre, akkor minél előbb tali, ott dől el minden.
2017. okt. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem értem, mirõl beszélsz. Egyrészt a vonzalom neten keresztül is fennállhat, ha valaki szép, az már képrõl is látszik. Másrészt ha hangsúlyosabb problémák kiderülnek, az nyílván a vonzalmat is megtöri, kisebb hibák miatt meg nem mondasz le valakirõl.

A kérdésben a saját hiányosságodról írtál, miszerint élõben nem müködik annyira a kis agyacskád, mert zavarban vagy, ezért nem tudsz olyan nagy szellemi átéltséggel reagálni mindenre, mint neten:D (tudom milyen, régebb velem is volt így). Szerintem te kétfelé választod a személyiséged, és a "netes személyiséged" kifejezõbb a személyiségedet illetõen. Normálisan a kettõnek egy egységben kellene müködnie, pl. én nem érzek ilyen akadályt, nem határozza meg a benyomást az, hogy élõbe ismernek-e meg, vagy neten, mindkettõn úgyanolyan vagyok. Az emberek nem analízálják egymást neten, sokszor ismerkedésnél az ismerkedési készségeiket, önbizalmukat, önkifejezési módjaikat is csiszolják, így nem érzik azt, hogy verbálisan csak neten tudnák kifejezni magukat, nem választják el a kettõt. Nem úgy müködik nekik, hogy elsõre el kell dönteni valakirõl információk alapján bármit is. Amúgy ez teljesen helyzet kérdése, hiába várod, hogy interneten kiderüljön valami, mert van aki élõbe közlékenyebb, és neten soha semmi nem fog kiderülni róla.. Élõben több információt kapsz valakirõl, milyen a tartása, hangja, kinézete, hangulata (az ilyesmi sokszor internetes képekbõl se derül ki), emellet beszélgetni is tudtok, no stress.

2017. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk én se szeretem húzni a dolgokat akkor,ha közeli fazont ismerek meg,de ha másik megyében lakik,az problémásabb.

Igaz, nem is 1-2 beszélgetés után találkozok soha sem senkivel,mert kell idő,mire kiismerem a másikat hellyel-közzel.

Viszont aki mihamarabb látni akarja a másikat,az ismerkedjen élőben.

2017. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert le akarnak csekkolni, hogy tényleg az vagy-e, akinek mondod magad.
2017. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!