Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak internetről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak internetről minél előbb találkozni, amikor nagyon fontos jó dolog, hogy interneten ismerd meg a másikat?

Figyelt kérdés
Sokan hajtogatják, hogy minél előbb kell találkozni, hogy kiderüljön van-e kémia, van-e vonzalom. szerintem pont emiatt kell találkozni minél később, mert interneten ez a veszély nem fenyeget...Ugyanis nagyon sokszor az van, hogy ha neten vonzalom nélkül beszélgetek egy lánnyal több héten át, akkor sokkal nagyobb esélye van hogy olyan dolog derül ki a lányról, ami miatt nem illenénk össze. Ha viszont hamar találkoznék a lánnyal, akkor élőben mindjárt kialakulna a vonzalom és nem venném észre azokat a hibákat amit neten kijött volna beszélgetések során.
2017. okt. 5. 12:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Részben igazad van, részben viszont azoknak is, akik hamarabb akarnak találkozni.

Ha emberileg szimpatikusak vagytok egymásnak, de egyik félnél "nincs meg a kémia", a másiknál viszont igen, akkor csak egymás idejét pazaroltátok, és a másik nagyon megszívja.

2017. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nem tudom miért...

jó kérdés?


Igen internet által jobban meg tudod ismerni a másik személyt,nem tudom miért? kell rögtön atalálkozó

sokat tudsz beszélgetni,képeket is tudsz küldeni többet is---

nem értem én se


Szerintem 1 kapcsolatot fel kell szépen épiteni,de nem rögtön mindent!!!!

Sajnálom :( mindenki rohan de hová rohantok ennyire?

2017. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Ez baromság. Egyrészt lehet, hogy élőben nemis tetszenétek egymásnak külsőre, másrészt chaten mindenki olyannak adja magát, amilyennek akarja, nem olyannak, amilyen valójában. Így, mire találkoztok, kialakul benned egy kép a személyiségéről, de a valóságban általában ez teljesen más, senki sem olyan, mint chaten. Ezért kell a találkozót minél előbb megejteni.
2017. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3. Nekem nagyon sokszor volt olyan, hogy beszélgetés során derült ki a nőről számomra kizáró tényező. Jó hogy akkor időben derült ki, mert ha ez élőben vonzalom után derül ki, akkor sokkal több időt pazaroltál rá, plusz még érzéseid is lesznek felé stb...
2017. okt. 5. 12:59
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Hát, te tudod, csináld úgy, ahogy akarod. De én biztos nem chatelgetnék heteket egy vadidegennel, nem egy virtuális térben akarom élni az életem, a személyes kontaktnál nincs jobb. Épp ezért, ha egy srác szimpi és nem hív el 2-3 napon belül találkozni, akkor kuka.
2017. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5. Biztos azért, mert olyan borzalmas a személyiséged, hogy vonzalom nélkül elmenekülnének a pasik tőled és a vonzerőddel akarod a férfiakat rabul ejteni....
2017. okt. 5. 13:20
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

"olyan dolog derül ki a lányról, ami miatt nem illenénk össze"


Mert egy normális ember nem azt keresi, hogy mik miatt nem illik össze a másikkal, hanem hogy mik miatt igen. (Írhattál volna példákat is, mert most az jár a fejemben, hogy biztos hülyeségek voltak, amik miatt elkezdtek nem érdekelni az adott lányok.)

És mert egy 3-4 órás randi önmagában többet ér, mint mondjuk 30-40 óra netes beszélgetés. Érted, hogy van az életnek egy fizikai síkja is? Ha látod, tapintod, hallod, szaglod a másikat, az rengetegben meghatározza a vonzalmat végül.

2017. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első randi után is lehet beszélgetni, sőt kell, és úgy lehet igazán. Akár csetelni is. Maximum 2 órát szánok csetelésre valakivel. Egy randi se sokkal több idő. Rossz időbefektetés 10 órát csetelni, hogy megspórolj egy összevissza 3-4 órás randit. 42f
2017. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én már elvből nem chatelek személyes találkozás előtt, levél is csak óvatosan.
2017. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Neten azt mond mindenki, amit akar, értsd: úgy vezet meg, ahogy akar. Még ha mindig mindenki igazat mondana, akkor azt mondom, lenne létjogosultsága a felvetésednek. De így egy baromság az egész. A netes beszélgetés találkozó nélkül kb annyira jó, hogy megláthatod belőle, nagyjából mennyire értelmes a másik, tud-e helyesen írni, vannak-e önálló gondolatai, mennyire lehet vele kommunikálni. A többiben, ha csak egy alap intelligenciával rendelkezik, bármikor kamuzhat neked, észre se fogod venni, hiszen nem ismered, és neten keresztül nem látod a gesztusait, az arcmimikáját, stb. Sőt, csak hogy a legáltalánosabb dolognál maradjunk, a képei se biztos, hogy valódiak, lehet hogy mástól lopta, vagy ugyan ő van rajta, csak X évvel ezelőtt. Összességében pedig valóban igaz, hogy minél tovább halogatod a személyes találkozót, annál kevesebb rá az esély, hogy valóban azt az embert kapod majd, akit te elképzeltél magadnak. Mert az agy a beszélgetés közben bizony dolgozik, és emiatt ezeknek a találkáknak szokott még csak igazán pofára esés lenni a vége.
2017. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!