Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez? Tényleg érdekelnének az őszinte vélemények!

Figyelt kérdés

Egyetem mellett dolgozok egy munkahelyen.... a legfiatalabb sráctól az időseb 30-40 éves férfiakig látom hogy minimum 7 embernek bejövök. Kb fél év kellett mire rájöttem. A gesztusaik, néznek egyfolytában, köszönnek egyfolytában, ugranak egyből ha segíteni kell, annyira nagyon kedvesek velem hogy hihetetlen..... És mindegyik!


Rólam tudni kell hogy nem vagyok se kihívó se bombanő. Bár a nők is megszokták jegyezni hogy szép az arcom, sportos vagyok, és igazából az öltözködésem sem olyan hogy ki van mindenem, épp ellenkezőleg, inkább takarom magam. Szóval na, nem vagyok az a direkt feltűnősködő jelenség. Még is ez van, ami néha nekem már nagyon kellemetlen (egyáltalán nem növelik ezek az egómat, még mielőtt itt jönne bárki hogy álrinyázom, és azt akarom h mindenki azt mondja hogy egy istennő vagyok).

Általában csendes vagyok, persze mindenkivel szoktam néhány jó szót váltani, vidám mosolygós vagyok.


Ennek ellenére nem értem ezt a nagy felhajtást, hogy már nyílvánvalóan látszik hogy milyen sok pasinak bejövök...... És nem értem, hoyg hogyan?? A pasiknak nem a nagy mellű, feltűnő, csivitelő nők jönnek be általában??



2017. szept. 28. 22:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha zavar, feküdj le velük, majd fenhangon beszélj gyerekekről és esküvőről.

31/f

2017. szept. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A bombanők feltűnőek, ezért sokszor elég az első találkozás, hogy látsszon, bejön a férfiaknak. De vannak más hatások is. Pl. ha huzamosabb időt töltesz közöttük egy munkahelyen, akkor van idejük felfedezni más vonzó dolgokat, apróságokat, és azokat szexualizálni. Egy munkahelyi környezet ehhez ideális, és első kézből tudom, hogy a férfiaknak ehhez nem kell sok. Sőt, a vidámség és mosolygás sokaknak már önmagában elég.

Szóval a nagymellű csivitelők csak feltűnőbbek, nem feltétlenül vonzóbbak.

Ja, és nyugodtan hízlald csak az egódat, az sosem árt.

2017. szept. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Csinos vagy, vidám, sokat mosolyogsz. Ennyi szerintem körülményektől függően pont elég is lehet.

Egy lényeges dologról nem írtál: milyen emberek vannak az állományban? Ha kevés a nő, pláne a fiatal nő a kollégák közt, akkor ez nem is olyan megfejthetetlen jelenség.

2017. szept. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha lenne melletted egy " nagy mellű, feltűnő, csivitelő nő", akkor hidd el, észre se vennének.
2017. szept. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!