Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezhetnék egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetnék egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés
A bajom hogy alapból nehezen esek szerelembe,de már úgy vágyom egy barátnőre.A haverok arra biztattak hogy jöjjek össze egy volt osztálytársnőmmel vagyis legalább probálkozak nála,mert elég jobba lettünk mostanában,de ő annyira egy nagy dumás lány olyan élet szemlélettel ami miatt én nem tudnék bízni benne,azért meg hogy szép és jó mútatna mellettem a haverok szerint a kocsiba,az miatt meg felesleges bárkivel is össze jönni.Én egy kedves,szolid,tiszta szívű,szeretni való lányra vágyom.Külsőre elvárás csak annyi hogy egyik végletbe se tartozzon,de inkább átlagos alkatú legyen mint én,visszont ilyen lánnyal sehol se találkozom,mindig csak nagy dumás lányokba botlom.
2017. szept. 28. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem összejöhetnél vele. Elkényezteted, aztán majd jó nő lesz belőle.
2017. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őszintén,te tudnál olyan lányba bizni akinek egy rakat tartalék pasija van ? mert én nem :D
2017. szept. 28. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
lol akkor az egy szajha... az ilyenek nagy ívben kerülendők!
2017. szept. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom a tulajdonságait. Ha normális azon kívül, én összejönnék vele. De te tudod.
2017. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hàt ha a csaj ilyen tipus akkor esetleg akkor vâltozik ha már idősebb lessz de akkor sem biztos.Van aki megvàltozik és van aki tovàbbra is kufircol mindenfêlêvel.
2017. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!