Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy szerezhetnék magamnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetnék magamnak így lányt? 18L

Figyelt kérdés
Egy leszbikus kapcsolatban mindkét fél lányos, a felek egyenrangúak. Én viszont jobban szeretnék olyan kapcsolatot, ahol az egyik fél dominánsabb (én), és a másik fél "gyengébb". Nem kell nagyon komolyan venni ezeket a szavakat. Csak annyi hogy szeretnék igazán úgy bánni egy nővel, ahogy megérdemli és ezért cserébe nem várok el semmit. Csak hogy legyen Nő.
2015. jún. 6. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha van kedved ismerkedni írj :) 21L
2015. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%

Most nem tudom... sírjak, nevessek, sikítsak vagy dühöngjek?...


Szóval, hm... szóval azt szeretnéd mondani, hogy A Nő alapjáraton gyengébb (valakinél), irányításra szorul, alapvetően alárenelt(je valakinek). Szerinted ezt érdemli meg. Mert Nő, hiába vagy te is nő, legyen Nő Nő, ahogy a jó öreg hagyományok megaszongyák, jó kis szubmisszív, behódoló, hogy te kedvedre uralkodhass felette. Bla, bla, ha csak egy kicsit is.


Lányom. Te... uh. Kapj az agyadhoz...

2015. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
#2: Pedig tényleg olyan a jó nő.
2015. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
#3 Dugd fel magadnak az aberrált elképzeléseid. Ez itt a huszonegyedik század, ébresztő.
2015. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

Kedves második, itt az óriási különbség az, hogy ez a kérdés normálisan meg volt fogalmazva, nem sértő, és szerintem nincs mögötte lenézés.


Vannak emberek akiknek ilyen jellegű hajlamai vannak, és kifejezetten szeretik, ha van egy ilyen erőegyensúllyal fűszerezett intim játék. Ez azonban a hétköznapi élere olyan mértékben nem hat ki, mint a párkapcsolati erőszak, mert ezt a hatalmat önként adják, és nem önkényesen veszik el. Az előbbi szó szerint a tenyerén hordozza a párját, hiszen van közöttük egy különleges bizalmi kapocs, míg a második nem veszi emberszámba a másikat.

Érted mi a különbség?


Egyszerűen vannak emberek akik az ún. pleasing sub kategóriába tartoznak, és direkt olyan partnert keresnek, akivel ezt a kiszolgáló-alárendelt fantáziát kiélhetik.

Én mondjuk nem ennyire vagyok sub, én inkább a brat típusba tartozom, szeretek visszabeszélni de beindít ha a párom erősebb egyéniség mint én.


Ezeknek a kapcsolatoknak minden esetben alapfeltétele, hogy az alárendelt fél játékon kívül megmondja hol a határ, mi az ami érdekli és mi az ami elveszi a kedvét. Ezt a domináns fél minden esetben köteles tiszteletben tartani.


Egyébként általában pont a vezető beosztású, nagy felelősséget cipelő emberek szoktak ilyen nagyon kenyérre lehet kenni típusú subok lenni. Egyszerűen kell nekik ez a lehetőség, hogy kicsit kieresszék a gőzt, és átadják az irányítást valaki másnak.

(és ez nemtől függetlenül lehet nő/férfi férfi/nő nő/nő férfi/férfi vagy akármilyen más felállás)


25/L

2015. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#5 Ha a felszínt kapargatjuk meg, igen, igazat adok. Első ránézésre nincs semmiféle degradálás és velünk született tulajdonságokról beszélünk. De én már kapásból máshonnan közelítettem meg a dolgot, nem úgy, ahogy ránézésre tűnik. Aligha akad olyan ember, aki szubmisszív hajlammal születik - ezt belénk nevelik. Idekanyarinthatnék egy hosszú elmélkedést a női-férfi nemi szerepekről, tradíciókról, erőviszonyokról, kettős mércéről, fétisekről, társadalmi tömegízlésről, etikáról, normákról, de most kihagyom. Röviden, tömören: az, hogy valaki uralkodni vagy behódolni akar, nem vele született tulajdonság az eseteg erősen döntő többségében. Mindössze szocializálódás kérdése. Hagyományosan a férfi az Erő, Irányítás, Hatalom, a nő a Gyengédség, Behódolás, Érzelmesség - eszerint épül fel sok társadalom, így határozzuk meg, ki mennyire nőies (mennyire felel meg a rászabott nemi szerepeknek, tömeg ízlésnek, elvárásoknak) illetve férfias.


A BDSM (btw képben vagyok a témával kapcsolatban) is erre a rendszerre épül (elnyomás-behódolás). Ráadásul nem vet jó fényt ezen "intim játékra", hogy erőteljesen jelen van benne a párkapcsolati erőszak minden lehetséges formája. Az általad leírtak az Ideális, de ez sokszor nem valósul meg. Sajnos.

Nekem nem fáj, hogy ti ezt szeretitek (bár lehet, első körben úgy tűnt), viszont irritál, ha valaki nem veszi észre, min alapul ez az egész. Ha felfogja, és eme tudással játszik tovább, ám legyen, rendben, egészségére. De ne mondja senki, hogy ez Természetes és Ösztönös.

2015. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 Tökéletesen megfogalmaztad köszönöm! A tenyeremen szeretném hordozni a partnerem, fizetni helyette, megvédeni ha kell és ehhez hasonlók. Nem mindig. Nem pénzeszsák akarok lenni csak néha kényeztetni.
2015. jún. 6. 18:04
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Huhh,te!Kérdező! XD csóró vagyok,és az esetek többségében marhára képtelen a döntéshozatalra,és bármiféle irányításra!Ismerkednél? XD


20/L/L

2015. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 vorarlberna ***** válasza:

Pls ismerd meg a barátnőmet, fizethetsz is neki, kényeztesd és jómagam meg haddjátszon és motorozzon egész nap!

Előre is köszi!


Amúgy meg ha keresed meg fogod találni!! Este gyújtok érted egyet!

2015. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj kedves hatos, olyan társadalomban élünk, ahol kb. semmi sem Természetes és Ösztönös. Tudod mi lenne a Természetes és Ösztönös? Ha egyszál semmiben rohangálna mindenki, bottal vernénk agyon egymást és minden harmadik ember meghalna egy éves kor alatt.


Én speciel tök boldog vagyok a Természetellenes szemüvegemmel, a Természetellenes tisztított csapvízzel, a Ösztönellenesen nem megevett gyümölcsillatú szappannal, és az Ösztönellenes döntéssel miszerint inkább nem mosok be a kedves baromorcájú munkatársamnak.


Szerintem kicsit meredek így egy az egyben pszichoanalizálni a teljes BDSM közöséget így egy vaskalap alatt. Nagyon sok féle ember van itt, sokféle, sokszor ellentétes vággyal, szokással, motivációval.


Beszélsz itt nagybetűs Férfiről és Nőről, de ebben a kategóriában csak az utóbbiak vannak. Ezek a nemi sztereotípiák sarkítottak, és több közük van a patriarchális társadalom propagandájához mint a tényleges emberi természethez.


A nemi erőszak, bántalmazás és a BDSM egy lapon sem kéne hogy szerepeljen, mert ez mindkét ügy számára nagyon ártalmas. Szóval ezt a vészmadárkodást nagyon abba kéne fejezni, mert kifejezetten ártasz vele. Lehet erről beszélni, de nem ebben a stílusban, és nem ilyen lelki-ezo mókusvakításokkal meghintve.


Én abszolúte tudom min alapul ez az egész. Két felnőtt ember megfontolt, szabad beleegyezésen alapuló döntésén.

2015. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!