Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy szerezhetnék magamnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetnék magamnak így lányt? 18L

Figyelt kérdés
Egy leszbikus kapcsolatban mindkét fél lányos, a felek egyenrangúak. Én viszont jobban szeretnék olyan kapcsolatot, ahol az egyik fél dominánsabb (én), és a másik fél "gyengébb". Nem kell nagyon komolyan venni ezeket a szavakat. Csak annyi hogy szeretnék igazán úgy bánni egy nővel, ahogy megérdemli és ezért cserébe nem várok el semmit. Csak hogy legyen Nő.
2015. jún. 6. 17:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kevered a szezont a fazonnal. Ami természetes nem szükségszerűen fejletlen.


Én nem az embereket pszichoanalizálom, hanem a rendszert. Pont azért, amit mondtál.


"Beszélsz itt nagybetűs Férfiről és Nőről, de ebben a kategóriában csak az utóbbiak vannak. Ezek a nemi sztereotípiák sarkítottak, és több közük van a patriarchális társadalom propagandájához mint a tényleges emberi természethez."

Nyilván. Most vagy nem érted, mit akartam mondani, vagy félreérthetően fogalmaztam.

Én ezekben egyetértek veled.


Ó? Óh. Bárcsak szimplán vészmadárkodás lenne. Bárcsak látnád a fától az erdőt. Bárcsak nem ragaszkodnál ilyen mértékben az elképzeléseidhez. Ártok azzal, ha leírom az igazságot? A BDSM közösség nyüzsög a szociopatáktól és lelki nyomorultaktól. Ez nem képzelgés, hanem valóság. Talán tenni kéne ellene. Talán el kéne fogadni, hogy "igen,szar a helyzet, de igyekszünk". Attól, hogy te nem akarod elhinni, milyen borzalmas a helyzet, attól még az.


Jobb esetben. Szerencsés esetben.

2015. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Fuh. Ha esetleg a magam 15 évével nem estem ki a keresendő korcsoportból, esetleg jelentkeznék egy kis beszélgetésre, ismerkedésre. :) Eleve inkább a passzívabb szerepet preferálom (igaz, nem csupán passzív-aktív van, hanem mint említetted, egyenlő felek), csupán annyiban nem, hogy utálom, ha helyettem fizetnek. Vagy kifizetem a részem, vagy fizetek a másik helyett is. :)


15/L/L

2015. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én jelentkeznék , csak 28 vagyok..
2015. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy nincsenek szociopaták. Mindenhol vannak. Eleve elmondható az emberekről, hogy a mentális egészségünk a béka valaga alatt van, nincs rendes orvosi ellátás, és az emberek félnek beismerni, hogy gáz van.

Ez így társadalmi szinten igaz.

De az egész csoportot direkt úgy megjelölni hogy "patológiás eset mind" szvsz egyáltalán nem reális feltételezés. Egyáltalán nem magasabb a ténylegesen szociopaták és veszélyes emberek száma.


Én speciel elég régóta vagyok benne ezekben a körökben, beszélgetek, fórumozok, régóta ismerek embereket személyesen. Nekem ezen alapul a véleményem, látom hogy mi a helyzet. Ahogy azt is, hogy ennek a csoportnak a démonizálása mostanság felkapott lett (gondolom a szürke miatt), de emögött nincs semmi, csak paranoia, és szenzációhajhászás.

2015. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Senki sem mondta, hogy mindenki szociopata. Ne terelj, ne költs. Ismétlem. Senki sem mondta, hogy mindenki szociopata.


Én is régóta mozgok ezekben a körökben, beszélgetek, fórumozok. Nekem meg ezen és ezzel foglalkozó tanulmyányokon alapul a véleményem. Félre értés ne essék: én nem azért tartom problematikusnak a közösséget, mert "mostanában felkapott". :)

És, jó reggelt, ideje lenne belátnod, van mire odafigyelni. Korántsem olyan szép és a jó a helyzet, mint ahogy képzeled, szeretnéd.

2015. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 nikish válasza:
Szia ha gondolod írhatsz :))
2015. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!