Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, szerintetek mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, szerintetek mekkora valóságtartalma van ennek a cikknek? Tényleg ilyen tragikus a helyzet?

Figyelt kérdés

[link]


Ti is érzékelitek, amit a művésznő maga körül lát?



2017. szept. 24. 08:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%

Negyven évesen kevesebb partnerem volt mint a mai huszonévesek nagy részének. Nem vagyok kiélt. Igényes nő vagyok, elváltam, nem vagyok vékony, de kövér sem, mert rendszeresen mozgok. Van egy gyerekem.


És válogatok. Nem zavar egy kis sörhas, vagy ha valaki nem kifejezetten jóképű, de vannak dolgok amikből nem engedek. Például hogy ne csak szexre kelljek, de ne is kétségbeesésből akarjon engem hogy legyen aki mossa a gatyáit és főzzön, hanem magamért akarjon engem.


Hogy vonzónak tartsuk egymást kívül belül és ne csak egy nő legyek neki. Mert én sem csak egy férfit keresek hanem A Férfit. Legyen intelligens és önfenntartó mint én is. Stb. Semmi olyat nem várok el amit én ne tudnék nyújtani...de nem fogok egy akármilyen pasassal összejönni csak azért mert ő is negyven és mit válogatok a fene essen belém. Válogatok. Mert egyedül vagyok és ha nem lesz senkim a világ akkor sem dől össze. Nem vagyok hajlandó lemondani a kölcsönös, mindent lángra lobbantó szenvedélyről. Langyos vízben egyedül is lehet ücsörögni, de a tűzhöz kettő kell.

2017. szept. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%

#12: Félreértetted, nem azzal van a gond, hogy nem mész el bárkivel csak azért, mert éppen egyedül vagy.


A gond az, ha kijelented, hogy egyszerűen __NINCS__ olyan férfi, aki illene hozzád. Ha jól érem, akkor Te nem ilyen vagy, azzal pedig semmi gond, ha az egyiknek a barna a másiknak a szőke jön be.


De a művésznő itt is kerek perec leírja a cikkben, hogy a jelentkezők közül senki nem jó, így letett róla, hogy megtalálja az igazit.


Ha valaki mondjuk egy-két tucat emberből egyre sem tudja azt mondani, hogy ő jó, ott nem biztos, hogy az emberekkel van a gond, és nem a kiválasztási feltételekkel.

2017. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
Ez amugy nekem is vicces, h a nokon ha van pluszsuly,akkor is nekik kisportolt,tokeletes alak kell,es meg is kapjak sokszor. :) Multkor belekotott egyno akulsombe, utana en kaptam kepet. Hatjo h uriember vagyok :D
2017. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A legrosszabb ***** válasza:
95%

1. Athina fiatalabb korszakában egyik farokról leszállt, a másikba belecsücsült. Ezt mindenki tudja róla.


2. A hű Trokánt gyerekestül mindenestül hagyta faképnél egyik napról a másikra a lángoló szerelemért, aki később, ha nem tetszett neki valami, ököllel adott nyomatékot Athina pofikájára.


3. Fiatalon sem volt vonzó teremtés, most öregkorára meg aztán végképp úgy néz ki, mint egy gonosz seprűnyargaló. Már csak egy fekete macska kéne a vállára.


Egyszóval fantasztikus főnyeremény. El lehet olvasni Trokán szavait, nagyjából ki lehet belőle következtetni, hogy Athina elviselhetetlen személyiség: [link]

2017. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Jó ez a Trokán cikk. Köszi a megosztást.
2017. szept. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy kiélt nő, egy 100-szor levetett koszos zokni. Kit érdekel ennek a gcinyelőnek a véleménye? A gyerekeit is hátrahagyta egy nagyobb dákóért. Hólapátolási tanácsot, véleményt sem kérnék tőle.
2017. szept. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én eddig azt se tudtam, hogy ki ez a nő..xD
2017. szept. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A néni nem veszi észre, hogy eljárt felette az idő. Amitől vonzó volt (fiatalsága, szépsége) már a múlté, ennek fényében ironikus, hogy még azt a bizonyos lécet is magasra teszi\magasan tartja. Vannak igazi férfiak, olyanok is, akik megfelelnének az elvárásainak, csak ők nem egy kiégett 63 éves nőnél fognak próbálkozni. Sovány vigasz a férfiaknak, de 50 felett bizony fordul a kocka, a nők kerülnek többségbe, így egy 60 év körüli nőnek bizony már fel kell mutatnia valamit, ha párt szeretne találni és a legütősebb kártyára (fiatalság, szépség) már nem számíthat.
2017. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

én 23 vagyok. bár aktívan nem kerestem párt, 17 évesen megismerkedtem véletlenül a barátommal, azóta is vele vagyok. szóval elég szerencsés vagyok gondolom.

az ő barátai is mind rendesek, okosak, abszolút jó emberek, és nem is rondák. szóval én a környezetemben nem látok nem igazi férfiakat se, se nem igazi nőket se. ettől még lehetnek olyanok persze, akinek meg csak ebből jut.

2017. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!